Skip to Menu Skip to Search Kontaktujte nás Czech-Republic Webové stránky a jazyky Skip to Content

Experti společnosti SGS vám mohou pomoci odstranit znečištění zápachem a splnit emisní předpisy pro vaše odvětví průmyslu. Zavolejte ještě dnes náš tým expertů na služby měření zápachu a získejte cenově výhodný plán.

Vaše pracovní zařízení a vybavení může vypouštět znečišťující emise zápachu do atmosféry. I když není nebezpečný, může být zápach nepříjemný pro vaše zaměstnance a přilehlá pracoviště a obce. Pro důsledné zlepšení kvality vzduchu a kontrolu znečištění by měl váš environmentální management obsahovat služby monitorování zápachu.

Společnost SGS je průkopníkem v oblasti monitorování prostředí pracoviště a průmyslového zápachu. Naše environmentální laboratoře jsou plně akreditovány pro vzorkování v široké škále prostředí a měření koncentrace pachů pomocí dynamické olfaktometrické analýzy a chemických měření. Poskytneme vám kompletní vyhodnocení potenciálně problémových oblastí, s řadou vhodných řešení, která budou vyhovovat vašemu pracovišti.

Rozsah našich služeb zahrnuje systémy pro čištění odpadních vod, nakládání s odpady, aktivity s hospodářskými zvířaty, potravinový průmysl, chemické služby a veřejný sektor.

Má-li vaše odvětví průmyslu nastaveny limity průmyslového zápachu, náš expertní tým vám, ve spolupráci s vámi pomůže formulovat cenově výhodný plán. Ihned nám zavolejte a zjistěte, jakým způsobem odstranit znečištění zápachem a splnit předpisy pro vaše odvětví průmyslu.