Skip to Menu Skip to Search Kontaktujte nás Czech-Republic Webové stránky a jazyky Skip to Content

Dobrá kvalita vnitřního vzduchu zlepšuje osobní pohodu a zdraví vašich zaměstnanců. Není tedy pochyb o tom, že provozovny s dobrou kvalitou vzduchu jsou produktivnějšími pracovišti.

Společnost SGS nabízí služby testování kvality vnitřního vzduchu, které vám dají dobrý pocit, že svým lidem poskytujete bezpečné a zdravé pracovní prostředí.

Můžeme vám poskytnout hodnocení kvality vnitřního vzduchu, které iniciuje kvalitní řízení prostředí vašeho pracoviště ze všech hledisek. Naše řešení vás mohou provázet celým životním cyklem vašich provozoven – od představ návrhu budovy, až po techniky bezpečné a k životnímu prostředí šetrné demolici.

Během našich životů strávíme každý desítky tisíc hodin v zaměstnání. Nekvalitní vnitřní vzduch může způsobit vážné zdravotní problémy, jako jsou alergie a respirační onemocnění. A dokonce i méně závažná onemocnění, jako bolesti hlavy a podráždění očí mohou způsobit nepohodlí a rozrušení, které může nakonec vést k nižší produktivitě. Snažíte-li se o aktivnější přístup při správě prostředí, který vám dá konkurenční výhodu, můžeme vám pomoci se zavedením inovativních řešení, která budou vhodná pro vaše pracoviště.

Kvalita vnitřního vzduchu zahrnuje regulaci ovzduší, ventilace a vlhkosti. Provádíme důkladné inspekce vašich topných a klimatizačních systémů. Provádíme inspekce ventilace a měření alergenů, ozonu, azbestu, a dalších nebezpečných látek na místě. Kvalita vašich zdrojů vody je testována, aby byla zejména vyloučena kontaminace, která může způsobit legionářskou nemoc. Můžeme také testovat úroveň hluku, vibrací a intenzitu světla.

Nabízíme seriózní a závazná data a mimořádně pokročilé a cenově výhodné certifikační procesy. Pokud provozujete svou činnost na více místech, naše dlouhodobé monitorovací techniky standardizují opravné postupy na všech těchto místech a pomohou vám snížit náklady na provoz. Potřebujete-li vyhovět příslušné legislativě, můžeme se o to postarat za vás.

Naše dokumentace vám umožní provádět správu prostředí jako udržitelnou součást vaší běžné činnosti. Kontaktujte nás ještě dnes a zjistíte, jak snadné je zlepšit vaše pracovní podmínky a vytvořit prostředí, kde vy i vaši lidé budete moci pracovat na nejvyšší výkon.