Skip to Menu Skip to Search Kontaktujte nás Czech-Republic Webové stránky a jazyky Skip to Content

Nezávislý standard kvality pro vaše lázně je zajištěn s plánem správné praxe v lázeních od společnosti SGS. Zavolejte ještě dnes na naše obchodní oddělení a zjistěte, jak mohou být vylepšeny služby ve vašich lázních.

U profesionálních lázeňských procedur, jako jsou masáže, kosmetika obličeje a léčebné procedury pro tělo se předpokládá, že budou využívat vodu. Z toho důvodu musí lázeňská zařízení splňovat místní předpisy a příslušné zdravotní a bezpečnostní požadavky, omezovat rizika úrazů a projevovat náležitou péči, když by k nějakému úrazu došlo.

S našimi celosvětovými odbornými zkušenostmi jako vedoucí společnosti v oblasti kontroly, verifikace, testování a certifikace se neustále snažíme dívat se za očekávání a poskytovat ty nejlepší služby na trhu, kdykoliv jsou potřeba. Můžete těžit z našich odborných znalostí a zlepšit tak bezpečnost a omezit riziko úrazů a nehod v rámci vašeho lázeňského zařízení. Posoudíme vaši současnou lázeňskou praxi a poskytneme vám konsolidovaný posudek, které bude dokumentovat náležitou péči a sloužit jako hodnotný nástroj managementu.

Náš plán správné praxe lázní může vylepšit vaši pověst, protože poskytuje nezávislou podporu vašemu lázeňskému zařízení skrze pravidelný a nezávislý monitoring. Zaměřujeme se na následující klíčové oblasti:

Kontrola správné praxe v lázních Zajišťujeme neohlášené kontroly, abychom zjistili, jak vaše zařízení vyhovuje požadavkům odpovídající praxe v lázních. Zkoumáme stav vaší infrastruktury, vodních zdrojů a zařízení, péče o hosty a bezpečnosti, kvality služeb, čištění a sanitace, použití a nakládání s chemickými prostředky a správy objektu.

Přezkoumání procedur a praxe a záznamů: Poskytujeme dokumentaci, aby byla zajištěno každodenní návaznost pracovních postupů a verifikací potřebných k čištění, testování a údržbě. Při každé návštěvě provádíme průzkum vaší činnosti a ověření vašich záznamů.

Odběr vzorků a testování: Analýza vody ve vašem bazénu a lázních prováděná na místě našimi akreditovanými laboratořemi. Testujeme mikrobiologické parametry včetně bakterie legionella:

Systém hodnocení a posudků:Naše kontroly a laboratorní analýzy mají systém hodnocení. Naše posudky zahrnují podrobnosti v oblastech, u kterých je třeba, pro dosažení souladu s předpisy, provést zlepšení.

Certifikace a využití značky SGS Good Spa Practices™ (správná praxe v lázních): Je vydáno osvědčení o zápisu, aby bylo potvrzeno dodržování našeho plánu pro zařízení a je prováděn minimální roční program čtyř auditů a platných testů vody a testování stěrovými tampony.

Jsme také schopni nabídnout řadu služeb na požádání, včetně návštěv fiktivního hosta, interního srovnání výkonnosti, dodatečného testování, technické pomoci v případě varování z laboratoře a hodnocení rizika týkající se bakterie legionella.

Kontaktujte naše obchodní oddělení pro zápis do plánu správné praxe v lázních, a také abyste zjistili, jak mohou naše služby v oblasti lázeňských zařízení zlepšit vaše podnikání.