Skip to Menu Skip to Search Kontaktujte nás Czech-Republic Webové stránky a jazyky Skip to Content

Environmentální služby v pohostinství od společnosti SGS jsou širokou škálou služeb environmentálního monitoringu vytvořených speciálně pro oblast pohostinství. Zavolejte ještě teď náš obchodní tým expertů na životní prostředí a zjistěte více.

V pohostinství je správa životního prostředí nezbytnou součástí vašeho obchodního úspěchu. Vaše provozovny musí být ve shodě se standardy daného odvětví a environmentálními zákony a předpisy. Získejte výhody našich odborných schopností v oblasti inspekčních, verifikačních, testovacích a certifikačních služeb po celém světě. Náš balíček služeb určených pro pohostinství pokrývá aspekty, které jsou klíčové pro ochranu vašich environmentálních záznamů, splnění předpisů a zajištění toho, že budete provozovat váš podnik úsporně a efektivně.

Náš plán správné praxe v oblasti životního prostředí je určen k tomu, aby vám umožnil posoudit existující procedury a praxi a zjistit, jak se osvědčili vzhledem k tomu, co je považováno za moderní nebo nejlepší praxi z hlediska efektivního přístupu k environmentálnímu managementu.

Schéma zahrnuje následující klíčové aspekty:

Audity na místě: Kontrola údržby vašich budov, zdvihacích zařízení a další instalací, klimatizace, kontrola ventilace a chladících systémů vody kvůli bakterii legionella, skladování hořlavých materiálů a chemických produktů. Analýzy využití vaší vody, nakládání s odpadní vodou, emisí do ovzduší a spotřeby energie včetně distribuce, nákladů a environmentálního dopadu použití energie. Naše doporučení opatření na úsporu energie, včetně solární energie a optimalizace zdrojů tepla a úrovní osvětlení. Náš detailní posudek vás upozorní na to, jak jste splnili všechny platné předpisy a zahrnuje detailní plán údržby, včetně požární ochrany.

Odběr vzorků a testování: Naše služby v oblasti environmentálního testování zajistí, aby byl váš provoz v souladu s environmentálními regulačními standardy. Naše celosvětová síť akreditovaných laboratoří provádí laboratorní testy na místě, podle kritérií vyžadovaných pro vaše poskytovatele služeb cestovního ruchu a správce. Výsledky jsou zdokumentovány v hlášeních, které mohou být použita k doložení vaší shody s předpisy.

Dodatečné služby v oblasti životního prostředí:Plán může být případně přizpůsoben tak, aby splňoval specifické požadavky, přidáním dalších prvků nebo úpravami, jako je vnitřní kvalita vzduchu, hodnocení rizika týkajícího se bakterie legionella a dalších požadavků environmentálního testování nebo odběru vzorků.

Víme, že máte určité požadavky na všechno, od vody v bazénu po zavlažování golfových hřišť, klimatizace a ventilačních systémů, abyste vašim klientům poskytli vysoký standard. Pro vaši jistotu a klid a pro ujištění vašich zákazníků a poskytovatelů služeb cestovního ruchu volejte ještě dnes naše obchodní oddělení.