Skip to Menu Skip to Search Kontaktujte nás Czech-Republic Webové stránky a jazyky Skip to Content

Skládky mohou čelit riziku poklesu terénu pevného odpadu.

SGS nabízí akreditovaný monitoring poklesu terénu skládek, aby bylo zajištěno, že vaše skládka bude bezpečná a bude pracovat pro vaši budoucnost. Zavolejte nám ještě dnes.

Udržování skládek může být složité a vyžadovat neustálé monitorování pro udržení produktivního a bezpečného provozu. Kompaktnost skládky je neustálým rizikem. I když jsou použity řádné podpůrné systémy, posunování pevného odpadu a uvolňování podzemních plynů může způsobit zhroucení jejich struktury. Výstavba na takovýchto místech může být nebezpečná a vyžaduje plné stanovení rizik, které je učiní životaschopným pro budoucí rozvoj. Náš tým zabývající se monitoringem poklesu terénu skládek vám ve spolupráci s vámi pomůže zajistit, že budete mít všechny nezbytné informace pro splnění předepsaných požadavků a navrhne nejvhodnější plán pro stavbu základů budov.

Naše služby v oblasti monitoringu poklesu terénu skládek zahrnují:

  • Instalaci piezometrů pro monitoring výluhů
  • Monitoring bioplynů (methan a jiné) na místě
  • Měření ovzduší a zápachu
  • Vzorkování povrchových vod pro určení úrovní kontaminace

Pro ochranu vašeho místa a zabránění nákladných zpětných odmořování budete potřebovat detailní plán monitoringu připravený experty v terénu. Naše akreditované environmentální týmy budou s vámi pracovat jako ideální nezávislý auditor a rádce. Existuje mnoho technik a inovativních myšlenek, které můžeme společně objevit, a které vyhoví vašim potřebám nyní i v budoucnu. Kontaktujte ještě dnes náš expertní tým.