Skip to Menu Skip to Search Kontaktujte nás Czech-Republic Webové stránky a jazyky Skip to Content

Naše služby pro nakládání s daty z oblasti životního prostředí vám poskytnou ucelené řešení pro nakládání s daty, a to od těch nejmenších, až po největší a nejsložitější úkoly v oblasti nakládání s daty. Kontaktujte nás ještě dnes a dozvíte se více.

Veškerá technická data, zobrazení geografického informačního systému a elektronická dokumentace jsou spravovány pomocí jediného internetového nástroje. Spravujeme a používáme veškerý software a hardware nezbytný pro to, abyste úspěšně získali, zpracovali, uchovali a měli přístup k datům vašeho projektu, a to kdekoliv na světě, 24 hodin denně.

Členové týmu vašeho projektu mohou sdílet data a spolupracovat způsobem, který nebyl nikdy dříve možný. Součástí je také školení a technická podpora, takže všichni členové týmu (ne jen správci dat) mohou využít tohoto výkonného systému. Tak ušetříte čas a zvýšíte efektivitu.

Použití služeb pro nakládání s daty z oblasti životního prostředí vám ušetří náklady na investice do drahého vývoje softwaru a aplikací. Protože fungující systém již existuje, není nutné ztrácet čas jeho navrhováním a vývojem. Můžete okamžitě začít používat podnikatelský databázový systém. Můžete si zvolit, zda chcete pro projekt využít vlastní zaměstnance, kteří budou podle potřeby školení na pracovišti nebo jim bude poskytnuta vzdálená technická podpora. Další možností je, že se o projekt postaráme my. Vy se tak budete moci věnovat jiným částem vaší podnikatelské činnosti.

Řešení služeb v oblasti dat

Aby bylo nakládání s daty z oblasti životního prostředí úspěšné, musí být data získána takovým způsobem, který zajistí právní obhajitelnost a dokumentaci o získání. Náš systém byl od základu vytvořen tak, aby poskytl sledovatelnost každého záznamu v databázi zpět ke známému a zodpovědnému tvůrci dat. Poskytujeme internetové nástroje umožňující všem uživatelům, ať jsou v terénu, laboratoři nebo jiné organizaci, prohlédnout si svá vlastní data.

Bezpečné a zajištěné

Naše místní a internetové systémy používají technologie zabezpečení heslem a kódováním dat. Tak je zajištěno zabezpečení vašich dat a jejich dostupnost pouze autorizovanému personálu projektu. Tento způsob zaručuje levné a vysoce prověřené řešení vyhovující průmyslovým standardům.

Rychlé a cenově dostupné

Přístup ke grafům a zprávám v reálném čase podporuje informovaná rozhodnutí a tím umožňuje sledovatelnost a odpovědnost, které vedou k právně obhajitelným datům. Tento proces umožňuje zkrácení projektu mezi tím, kdy jsou data vytvořena a tím, kdy jsou vložena do rukou osob zodpovědných za provádění rozhodnutí nebo do rukou konečných uživatelů. Internetové technologie umožňují okamžité sdílení informací. Díky tomu, že byly téměř eliminovány náklady na práci, spotřební zboží, dopravu, faxování, e-mail a archivaci projekty ušetřily 40 a více procent času a nákladů na materiál.

Zavolejte ještě dnes našemu týmu a informujte se na řešení otázek v oblasti řízení dat.