Skip to Menu Skip to Search Kontaktujte nás Czech-Republic Webové stránky a jazyky Skip to Content

Naše služby vydávání souhlasů v oblasti životního prostředí mohou zkontrolovat vaše plnění platných předpisů ochrany životního prostředí, ověřit vaši činnost, vybavení, povolení a dokumentaci. Zavolejte našemu kvalifikovanému týmu a informujte se, jak vám můžeme pomoci.

Průmyslové objekty mohou způsobit značné znečištění životního prostředí. Zařízení přispívající ke znečištění životního prostředí může být také nalezeno v mnoha průmyslových oblastech. V důsledku toho vyžadují regulační souhlasy týkající se životního prostředí u určitých činností vlastnictví povolení. Stejně tak je pro určité typy vybavení nutné držet platnou licenci v oblasti životního prostředí.

Pomůžeme vám s přípravou dokumentace potřebné k získání takovýchto povolení a licencí. Můžeme poskytnout ověření vaší dokumentace, která ukáže kontrolním orgánům vaše plnění a akcionářům vaše odhodlání k ochraně životního prostředí.

V případě velkých zařízení a výrobních závodů můžeme pomoci se žádostí o integrovaná povolení. Pro zajištění vašeho trvalého plnění vám také pomůžeme s administrativou a řízením dat.

Zavolejte ještě dnes našemu skvělému environmentálnímu týmu a zajistěte si dokumentaci nutnou pro podporu regulačního souhlasu týkajícího se životního prostředí.