Skip to Menu Skip to Search Kontaktujte nás Czech-Republic Webové stránky a jazyky Skip to Content

Služby a řízení v oblasti uvedení do provozu poskytované společností SGS - efektivní uvedení průmyslového zařízení do provozu, které vás povede od plánování až po provoz.

Efektivní řízení uvedení do provozu je zásadní pro úspěšné dokončení vašeho průmyslového zařízení včas. Naše služby a řízení uvedení do provozu vám nabízejí účinnou podporu, jež povede váš průmyslový podnik od fáze plánování až po provoz.

Proč si zvolit služby a řízení v oblasti uvedení do provozu od společnosti SGS?

Nabízíme vám vysoce zkušený personál, vybavení a systémy zároveň s prokazatelnou profesionální činností při úspěšném uvedení průmyslových podniků do provozu. Navíc náš speciálně vyvinutý software řízení uvedení do provozu objasňuje vaši situaci tím, že poskytuje zásadní informace v době, když je nejvíce potřebujete.

Naše služby a řízení v oblasti uvedení do provozu vám pomáhají:

 • docílit účinný systém podpory s osvědčeným personálem, technologií a systémy, které povedou vaše zařízení od plánování až po provoz,
 • identifikovat nejúčinnější cestu, jak dosáhnout provozuschopnost vašeho zařízení,
 • získat přesné a nejnovější informace pro použití při denních poradách,
 • vydávat přesné zprávy o měření,
 • zajistit účinnou kontrolu dokumentů pro nejdůležitější materiály projektu, jako jsou datové listy a certifikáty a
 • budovat cenné schopnosti zůstávající v praxi, která následuje po přenosu dohledu, dozoru a kontroly, protože náš tým řídící uvedení do provozu úzce spolupracuje s vašimi pracovníky na přenosu znalostí.

Bezkonkurenční zkušenost v uvádění průmyslových podniků do provozu po celém světě

Poskytujeme vám znalosti a odbornost sítě více než 1000 kanceláří po celém světě. To je důvod, proč můžeme nabídnout bezkonkurenční schopnost uvádět do provozu průmyslové podniky v každé oblasti, v jakémkoliv stádiu a v kterékoliv zemi.

Poskytujeme vám veškeré nezbytné zkoušky pro přechod vašeho podniku od výstavby do provozu. Naše osvědčená metoda se zaměřuje na vybavení přístrojové, elektrické, strojní/VAC(větrání a klimatizace), na bezpečnost, telekomunikace a potrubí a uvádí vaše zařízení do provozu v pěti fázích:

 1. plánování a inženýrské služby,
 2. úpravy a udržování,
 3. uvedení do provozu,
 4. zahájení a
 5. asistovaný provoz.

Spojte se s námi ještě dnes, abyste zjistili, jak naše služby a řízení uvedení do provozu mohou úspěšně vést vaše průmyslové zařízení od plánování až po provoz.