Skip to Menu Skip to Search Kontaktujte nás Czech-Republic Webové stránky a jazyky Skip to Content

Školicí kurzy společnosti SGS zaměřené na bezpečnost dodavatelského řetězce – komplexní řada kurzů souvisejících se zabezpečením vašeho dodavatelského řetězce.

Naše kurzy zaměřené na bezpečnost dodavatelského řetězce vám pomohou pochopit účel a požadavky normy ISO 28000 v souvislosti s vaším systémem řízení bezpečnosti dodavatelského řetězce (SCSMS). Jsme také schopni pomoci vám s pochopením principů amerického programu celní a obchodní partnerství proti terorismu (CTPAT).

Naše kurzy zabezpečení dodavatelského řetězce mohou být přizpůsobeny pro každý stupeň a soubor dovedností - a poskytují vše od základních informací po pokročilé auditorské dovednosti pro ty, kteří navrhují, vyvíjejí, implementují a udržují systémy řízení bezpečnosti dodavatelského řetězce.

Proč si vybrat školení bezpečnosti dodavatelského řetězce od společnosti SGS?

Jako celosvětový lídr v poskytování školicích kurzů zabezpečení dodavatelského řetězce vám nabízíme rozsáhlé zkušenosti v systémech řízení bezpečnosti dodavatelského řetězce a celosvětovou síť kvalifikovaných profesionálů. Nabízíme vám přístup k nejlepším celosvětově osvědčeným postupům, které vám pomohou zajistit průběžné vylepšování procesů SCSMS. Naše rozsáhlé vzdělávací zkušenosti a techniky intenzivního vzdělávání vám navíc pomohou dosáhnout cílů školení, ať se týkají jednotlivců nebo všech vašich zaměstnanců.

Kontaktujte nás ihned a dozvíte se více, jak vám a vaší organizaci mohou naše kurzy bezpečnosti dodavatelského řetězce pomoci.

Prostřednictvím Akademie SGS měníme lidi a podniky

Jako světová jednička v odborném školení nabízíme excellence centra po celém světě, poskytujeme nejlepší řešení v oblasti vzdělávání a rozvoje přizpůsobená přesně vašim potřebám.

Můžeme se prokázat osvědčenými referencemi se zajišťováním veřejných kurzů, kurzů v podnicích i online kurzů pro největší světové společnosti a vládní organizace. S odbornými školiteli, kteří jsou navíc zkušenými praktiky ve svém oboru, naše školení zahrnuje víc než teorii a poskytuje vám cenné postřehy z praxe. Díky tomu nám můžete důvěřovat, že zajistíme vysoce kvalitní a jednotné školení a rozvoj na každé úrovni vaší organizace, a to všude na světě.

Bez ohledu na váš průmyslový obor, bez ohledu na předmět podnikání, obraťte se na nás, abyste se dozvěděli, jak vám může Akademie SGS pomoci.