Skip to Menu Skip to Search Kontaktujte nás Czech-Republic Webové stránky a jazyky Skip to Content

Bezpečnostní služby a celní správy po celém světě potřebují ve stále větší míře co nejefektivnější služby skenování nákladu na ochranu před podvody a nezákonným obchodem. My v SGS chápeme vaši potřebu pečlivě a přesně navrhnout a realizovat služby skenování pro zabezpečení hranic způsobem, který zajistí přesnost a maximální účinnost.

Naše mezinárodní znalosti a odbornost představují vedoucí sílu na trhu skenování nákladu, přičemž vychází ze zkušeností s vytvářením služeb pro zabezpečení hranic a z našich vztahů s výrobci skenerů.   

Prostřednictvím následujících kroků zajistíme návrh, realizaci a údržbu vašich služeb skenování v následujících krocích:

  • Pokud hledáte investora projektu skenování, nabízíme flexibilní řešení, jako součást naší široké nabídky služeb pro zabezpečení hranic Jako investoři projektů skenování přebíráme veškerá finanční a technická rizika prostřednictvím systémů financování projektů jako BOOT (vytvoř, vlastni, provozuj, převeď), BOT (vytvoř, provozuj, převeď) nebo leasingových smluv.
  • Na místě provádíme důkladnou studii proveditelnosti, abychom posoudili a vyhodnotili místo vstupu a výstupu při procesu odbavování. Poté posoudíme objem dopravy a její výkyvy v časovém období, abychom stanovili očekávaný nárůst objemu v nadcházejících letech. Zónový a mapovací průzkum nám ukáže dopady implementace skeneru z hlediska objemu práce, dopadu na lokalitu a reorganizace. Poté provedeme úplné přezkoumání procesů v přístavu, celních a skenovacích procesů.
  • Technologie skenování se neustále vyvíjí a naše zkušenosti s trhem nám umožňují vám pomoci při výběru skeneru a se srovnávací studií. Naše vybudované vztahy s výrobci skenerů znamenají, že jsme schopni vám pomoci s vyjednáním smlouvy, se zajistěním nejlepší ceny a možnosti nákupu na smluvu, náhradních dílů a dodávek.
  • Chápeme důležitost správné konfigurace vašeho místa. Pomůžeme vám s implementací skenování na místě, nastavením skeneru a jeho uvedením do provozu a pomůžeme vám zorganizovat dopravu tak, abychom zamezili přetížení.
  • Výrobní akceptační testy (FAT) a akceptační testy na místě (OSAT) chrání váš zájem tím, že zajišťují, že záruky a garance poskytnuté prodejcem jsou skutečné a správné. Budeme přítomni u těchto testů, abychom ještě znovu zkontrolovali, že veškeré vybavení je vhodné pro vaše potřeby.
  • Pomůžeme s realizací údržby skeneru, aby byla zajištěna správná údržba vašeho zařízení.
  • Naši odborníci vám pomohou s provozem skeneru.
  • Vyhledání zaměstnanců se správnou specializací, jako jsou pracovníci obrazové analýzy, vyžaduje úsudek vycházející ze zkušeností. Náš tým vám pomůže sepsat definice pracovní náplně a požadavků na kvalifikaci a také řídit proces náboru od výběru k pohovoru. Zaškolení vašich zaměstnanců je významnou součástí procesu implementace. Zjistěte více o našem specializovaném školení pro obsluhu skenerů.

Zavolejte nám ještě dnes a zjistěte více.