Skip to Menu Skip to Search Kontaktujte nás Czech-Republic Webové stránky a jazyky Skip to Content

Provozování a údržba skenerů od SGS - zajišťuje maximální výkon vašeho pracoviště s podporou provozu a preventivní údržbou.

Zachování vašich skenerů v provozuschopném stavu a provádění jejich celkové údržby je zásadní pro zajištění kritické přesnosti vašich skenovacích služeb. Naše rozsáhlé zkušenosti se skenerovými operacemi na pracovištích nám zajišťují jedinečnou schopnost pomoci vám maximalizovat účinnost a přesnost vašeho pracoviště.

Naši odborníci na skenery vám mohou pomoci s každodenními operacemi skenování nebo provozovat skener za vás. Nabízíme provozní služby včetně obrazové analýzy, řízení pracovního toku dokumentů, šetření podezřelých zásilek a jednání s uživateli skenerů.

Preventivní údržba je zásadní pro zajištění hladkého provozu vašeho skeneru. Nabízíme řadu komplexních služeb údržby včetně:

  • Evidence náhradních dílů:nabízíme využití softwaru společnosti SGS pro evidenci náhradních dílů, abychom zaručili, že výrobce skeneru automaticky doplní každý díl, který je odebrán ze skladu na pracovišti.
  • Místní tým údržby: tento tým bude mít nezbytné dovednosti a kvalifikaci, aby byl schopen poskytovat specifickou údržbu, okamžitě reagovat na poruchy při plné podpoře sítě SGS.
  • Stálá internetová podpora:středisko znalostní databáze SGS je dostupné 24 hodin denně po celém světě a umožňuje vám přístup k informacím výrobce o odstraňování poruch, k našim zkušenostem v SGS s poruchami a k postupům při jejich odstraňování, to vše na jednom místě. 

Kontaktujte nás pro více informací o našich službách v oblasti skenerových operací a údržby.