Skip to Menu Skip to Search Kontaktujte nás Czech-Republic Webové stránky a jazyky Skip to Content

BUĎTE TO VY NA 100 %. Jste zvídaví. Chcete se učit. Jste připraveni růst.

Zde v SGS to můžete být vy na 100 %. Máme otevřenou kulturu, ve které vás podporujeme k dosažení nejvyšších norem, angažovanosti ve vaší práci a každodennímu rozvoji.

Mezinárodní pozice, nejmodernější technologie a globální kontakt se zákazníky, to jsou jen některé z výhod práce v naší společnosti. Našim zaměstnancům věříme a podporujeme je. Stejně tak je důležité, že nám naši zaměstnanci mohou věřit, že jim poskytneme zdroje a příležitosti k rozvoji jejich schopností a realizaci jejich plného potenciálu.

BUĎTE TO VY NA 100 %

Existuje několik termínů, které shrnují polečnost SGS na 100 %. Celkové nadšení a angažovanost, které přinášíme do naší práce. Preciznost a přesnost, které jsou v jádru našeho podnikání. Nekompromisní vysoké standardy nezbytné v našem oboru. Odpovědnost, která doprovází životně důležitou roli v projektech, které se dotýkají milionů lidí. Obrovský rozsah našich globálních provozů. Potřeba absolutní důvěry od našich klientů a úplná otevřenost v našich týmech. Snaha posouvat naše podnikání vpřed a inovovat. Podpora, kterou poskytujeme pro rozvoj našich lidí. Odbornost a zkušenosti, které nabízíme jako přední světová společnost v oblasti inspekce, verifikace, testování a certifikace.

Inovativní a podnikavá společnost

Dostanete se do globální sítě se silným závazkem vůči jejím lidem. Zdrojem síly našeho podnikání je nové a odvážné myšlení, které je důvodem, proč podporujeme podnikatelského ducha u všech našich zaměstnanců. Umožňujeme vám uplatnit vaši tvořivost a zkusit věci, které nikdo dříve nevyzkoušel.

Každého zmocňujeme k tomu, aby posunul obchod vpřed a inovoval, a slibujeme, že investujeme 100 % na pomoc, abyste dosáhli svého úplného potenciálu. Vzhledem k našemu skutečně mezinárodnímu působení, silnému vedení a nepřekonatelné pověsti na trhu jsme na 100 % zavázáni k tomu, abychom naše lidi dále rozvíjeli.

Podívejte se, co říkají naši mladí zaměstnanci o práci pro společnost SGS.

Ralph Alfred Aguilar
Ralph Alfred Aguilar
Laboratorní analytik
Mariana Da Matta
Mariana Da Matta
Výkonná analytička
Matthew McGarrity
Matthew McGarrity
Technický manažer