Skip to Menu Skip to Search Kontaktujte nás Czech-Republic Webové stránky a jazyky Skip to Content

Náš postup při výběru je navržen tak, aby umožnil vybrat kreativní a inovativní lidi, kteří mají elán a potenciál.

Provádíme náš výběr na základě kombinace vaší kvalifikace, schopností, zkušeností a motivace.

Co můžete očekávat od náborového procesu

První stupeň: Pracovní příležitosti a žádost

Určete pozici, která nejlépe odpovídá vaší kvalifikaci a pracovním ambicím, pošlete nám životopis a průvodní dopis online.

Druhý stupeň: Úvodní telefonický pohovor

Odpovídá-li váš profil tomu, koho hledáme, spojí se s vámi člen našeho náborového týmu. V případě potřeby bude domluven úvodní telefonický pohovor, který nám umožní dozvědět se o vás více.

Třetí stupeň: První kolo pohovorů

Usoudíme-li, že jste potenciálním uchazečem pro danou pozici, pozveme vás k účasti na osobních pohovorech. Pohovor vede komise včetně HR manažera a cílem pohovoru je porozumět vašim pracovním ambicím, dozvědět se o vašem vzdělání, kvalifikaci, schopnostech a zkušenostech a o tom, co vás motivuje k úspěchu v práci.

Čtvrtý stupeň: Hodnocení

Můžeme vás pozvat k účasti na psychometrickém hodnocení, které nám umožní lépe poznat vaši motivaci a to, jak se v práci chováte.

Pátý stupeň: Druhé kolo pohovorů

Pokud projdete prvním kolem úspěšně, budete pozváni k účasti ve druhém kole pohovorů. Tyto pohovory umožní vám i společnosti SGS vyhodnotit možnosti pro budoucí spolupráci a vám poskytnou další informace o tom, jaké to je pracovat s námi.

Kontrola referencí

Osob, které vám poskytli reference, se budeme dotazovat na váš předchozí pracovní výkon, vaše schopnosti a chování v práci.

Rozhodnutí o výběru a nabídka

Naše výběrová komise určí nejvhodnějšího uchazeče pro danou pozici. Jakmile budete vybráni pro danou pozici, pošle vám náš HR manažer nabídku zaměstnání a zodpoví vaše otázky.

Pokud nebudete úspěšní, nenechte se odradit, vaše kvalifikace může vyhovovat jinému, v budoucnu otevíranému místu. Připomínáme všem minulým žadatelům, aby často kontrolovali nabídku nových pracovních příležitostí.

Důvěrnost a nestrannost

Když se ucházíte o práci ve společnosti SGS, můžete si být jisti, že s vaší žádostí bude zacházeno důvěrně a nestranně.

Získejte možnost osobního rozvoje a vynikající pracovní příležitost, požádejte o práci u společnosti SGS ještě dnes.