Skip to Menu Skip to Search Kontaktujte nás Czech-Republic Webové stránky a jazyky Skip to Content

Přečtěte si níže odpovědi na vaše často pokládané otázky o procesu žádosti o práci ve společnosti SGS:

OTÁZKA: Jak se dozvím o aktuálních volných pracovních místech v SGS?

ODPOVĚĎ:Aktuální volná pracovní místa ve společnosti SGS jsou uvedena v jobs.sgs.com.

OTÁZKA: Co když žádné volné pracovní místo neodpovídá mým zadaným podmínkám vyhledávání?

ODPOVĚĎ:Aktivujte si alert pro vyhledávání konkrétních nabídek a my vás budeme informovat pokaždé, když pracovní místo bude vyhovovat vašim podmínkám vyhledávání. Můžete také přes sekci kariéra poslat obecnou žádost o pracovní místo.

OTÁZKA: Jaká je zajištěna bezpečnost a důvěrnost informací, které poskytnu během online procesu zpracování žádosti o práci?

ODPOVĚĎ:Informace, které poskytnete během online procesu zpracování žádosti, jsou zcela důvěrné a zabezpečené. Budete vyzváni k podpisu souhlasu s poskytováním vašich osobních údajů. Společnost SGS se zavazuje ke 100% důvěrnosti ve výběrovém procesu.

OTÁZKA: Co se stane poté, co podám žádost online?

ODPOVĚĎ:Dostanete e-mail s potvrzením příjmu vaší žádosti.

OTÁZKA: Jak se dozvím, zda jsem byl pozván na výběrové pohovory?

ODPOVĚĎ:Náš náborový tým vaši žádost pečlivě přezkoumá. Bude-li vaše kvalifikace a zkušenosti v souladu s požadavky daného pracovního místa, spojí se s vámi náborový pracovník společnosti SGS.

OTÁZKA: Jak se mám připravit na pohovory?

ODPOVĚĎ:Přečtěte si o našem podnikání a kultuře na stránkách SGS.com a snažte si zjistit co možná nejvíce informací o pracovním místě a o společnosti SGS. Protože provádíme strukturované pohovory, žádáme uchazeče, aby nám poskytli příklady jejich předchozí práce. Přemýšlejte o schopnostech, které vyžaduje příslušné pracovní místo, a o jakékoliv situaci v minulosti, kdy jste takové schopnosti využili.

OTÁZKA: Musím projít procesem hodnocení?

ODPOVĚĎ:V závislosti na úrovni a komplexnosti pracovního místa vás můžeme požádat o účast v krátké psychometrické studii. Také můžeme požádat externí konzultanty, aby provedli důkladnější hodnocení.

OTÁZKA: Co se stane po ukončení pohovorů?

ODPOVĚĎ:Vyhodnotíme, který uchazeč nejlépe vyhovuje požadavkům pracovního místa. Bude-li vaše žádost úspěšná, dostanete od společnosti SGS nabídku na zaměstnání.

OTÁZKA: Nebudu-li vybrán na určité pracovní místo, mohu znovu podat žádost o jiné volné pracovní místo?

ODPOVĚĎ:Uchazeče vybíráme na základě nejlepší shody z hlediska schopností a požadavků pracovního místa. Nejste-li vybráni na určité pracovní místo, vaše schopnosti mohou vyhovovat požadavkům pro jiné pracovní místo. Pošlete žádost o jakékoliv místo, na které se cítíte kvalifikováni, a my ji pečlivě přezkoumáme.

OTÁZKA: Musím něco udělat mezi obdržením nabídky pracovního místa a mým prvním dnem ve společnosti SGS?

ODPOVĚĎ:Měli byste mít k dispozici všechny doklady týkající se vaší žádosti pro následnou administrativu. Měli byste pokračovat v získávání informací o společnosti SGS a být s námi ve spojení až do vašeho prvního dne ve vaší nové pozici.

Dynamická, mezinárodní a rostoucí - kariéra u společnosti SGS má téměř neomezené možnosti. Pošlete nám žádost o práci ještě dnes.