Skip to Menu Skip to Search Kontaktujte nás Czech-Republic Webové stránky a jazyky Skip to Content

Naší hodnotou pro společnost je umožnit lepší, bezpečnější a propojenější svět.

Bez ohledu na to, kde se na světě nacházíte a v jakém odvětví působíte, můžete se spolehnout, že vám naše mezinárodní týmy odborníků poskytnou specializovaná podnikatelská řešení, aby byla vaše činnost rychlejší, jednodušší a efektivnější.

Spolupracujeme s vámi na poskytování nezávislých služeb, které vám pomohou zlepšit provoz, snížit rizika a vyvíjet inteligentní řešení.

Profil naší skupiny

Společnost SGS je světovou jedničkou v oblasti inspekce, verifikace, testování a certifikace. Jsme uznáváni jako společnost, která stanovuje standard kvality a integrity v celosvětovém měřítku. Máme přes 97 000 zaměstnanců a provozujeme síť více než 2 650 kanceláří a laboratoří po celém světě.

Naše základní služby můžeme rozdělit do čtyř kategorií:

  • Inspekce:naše komplexní nabídka služeb světové kvality v oblasti inspekce a verifikace, jako je kontrola stavu a hmotnosti obchodních zásilek při překládce, vám pomůže kontrolovat množství a kvalitu a splnit všechny příslušné požadavky zákonných předpisů v různých regionech a na různých trzích;
  • Testování: naše globální síť zkušebních zařízení, ve kterých pracují kvalifikovaní a zkušení zaměstnanci, vám umožňuje snížit rizika, zkrátit čas vstupu na trh a otestovat kvalitu, bezpečnost a provedení vašich výrobků podle příslušných zdravotních, bezpečnostních a regulačních norem;
  • Certifikace:prostřednictvím certifikace vám umožňujeme prokázat, že vaše výrobky, procesy, systémy nebo služby vyhovují národním nebo mezinárodním normám a předpisům či normám definovaným zákazníkem;
  • Verifikace: zajišťujeme, aby výrobky a služby vyhovovaly globálním normám a místním předpisům. Kombinací globálního záběru s místními znalostmi téměř v každém oboru, unikátními zkušenostmi a odborností pokrývá naše společnost celý dodavatelský řetězec od surovin po konečnou spotřebu.

Neustále se snažíme předvídat očekávání zákazníků i celé společnosti, abychom poskytovali ty nejlepší služby na trhu, kdykoliv jsou potřeba. Jako jednička v poskytování specializovaných podnikatelských řešení zlepšujících kvalitu, bezpečnost a produktivitu a omezujících rizika pomáháme zákazníkům v orientaci ve světě neustále rostoucího množství předpisů. Naše nezávislé služby přinášejí významnou přidanou hodnotu pro činnost našich zákazníků a zajišťují udržitelnost podnikání. 

Kromě toho, že poskytujeme služby na podporu udržitelného rozvoje, naše hodnoty také prokazují závazek v oblasti firemní udržitelnosti. Udržitelnost chápeme jako řízení dlouhodobého ziskového podnikání při zohlednění všech pozitivních a negativních ekologických, sociálních a ekonomických vlivů, kterými působíme na společnost. V sekci Udržitelnost naleznete podrobnější informace o našich koncepcích a programu v oblasti udržitelnosti.

Naše vize

Naším cílem je stát se nejvíce konkurenceschopnou a nejproduktivnější servisní organizací na světě. Naše klíčové kompetence v oblasti inspekce, verifikace, testování a certifikace se neustále zlepšují tak, aby byly nejlepší ve své třídě. Tyto kompetence jsou základem naší činnosti. Zvolené trhy budou vybrány na základě naší schopnosti zajistit zde největší konkurenceschopnost a trvale poskytovat našim zákazníkům výjimečnou službu po celém světě.

Naše hodnoty

Usilujeme o to, aby nás charakterizovala naše aktivita, integrita, podnikavost a inovační duch, protože se neustále snažíme o naplnění naší vize. Tyto hodnoty jsou vodítkem ve všem, co děláme, a základem, na kterém je postavena naše organizace.

Naše historie

Společnost SGS byla založena v roce 1878 a na základě inovativních inspekčních služeb v zemědělství způsobila transformaci obchodu s obilím v Evropě. Společnost byla v roce 1919 registrována v Ženevě jako Société Générale de Surveillance. Akcie byly poprvé uvedeny na švýcarské burze (SWX) v roce 1981. Od roku 2001 máme pouze jeden typ akcií, a to registrované akcie na jméno.

Od počátků vzniku v roce 1878, kdy jsme působili jako kontrolor zásilek obilí, jsme postupně vyrostli do jedničky v oboru. Dokázali jsme to prostřednictvím nepřetržitého zdokonalování a inovací a na základě poskytování podpory provozům našich zákazníků s cílem omezit rizika a zvýšit produktivitu.