Skip to Menu Skip to Search Kontaktujte nás Czech-Republic Webové stránky a jazyky Skip to Content

Ocelové lano je kabelážní technologie použitá pro spouštění zařízení nebo měřicích zařízení do vrtu pro účely zásahu uvnitř vrtu nebo hodnocení ložiska.

Práce s hladkým lanem zahrnují údržbu, například odstranění vosku, usazenin, písku a výplní, ukončení průtoku a ustavení hydraulických ucpávek pomocí těsnicích záslepek, řezání, nastavení nebo sejmutí záslepek, nasazení nebo odstranění ocelového lana, opakovaně použitelné ventily a ukládání dat do paměti o používání vrtního profilu. Nástroje pro vytváření protokolů ukládaných do paměti (MPLT) a zobrazování stav ve vrtu (pomocí provozní kamery).

Použitím jednotek SGS s hladkým lanem vám poskytují různé služby zásahu ve vrtu a měření, které jsou důležité během doby, když je vrt ve výrobě. Služby hladkého lana od SGS zahrnují kontrolu posuvných pouzder pro otevírání a uzavírání přístupu do zón a výměnu plynových ventilů. Kromě toho je možné měřit hloubku vrtu a také jeho perforaci (pomocí provozních sestav), tlaky a teploty uvnitř vrtu (pomocí provozních měřidel). Naše jednotky s hladkým lanem jsou osvědčené a otestované a v současné době jsou nasazeny čtyři jednotky na Papue-Nové Guieni a v Austrálii, přičemž pátá je ve výstavbě. Kontaktujte nás a získejte více informací.

kontaktujte nás