Skip to Menu Skip to Search Kontaktujte nás Czech-Republic Webové stránky a jazyky Skip to Content

Řízení projektu poskytované společností SGS - omezuje riziko, zaručuje kvalitu a zabezpečuje dokončení vašeho projektu včas a dle rozpočtu.

Ať je vaším projektem cokoliv, budete chtít zajistit, aby byl dokončen včas a dle rozpočtu. Navíc budete chtít záruku kvaliy. Avšak zajistit tohle všechno, znamená koordinaci množství komplexních elementů. A tady mohou pomoci naše služby řízení projektu.

Proč si zvolit řízení projektu poskytované společností SGS?

Můžeme vám pomoci:

  • omezit technická rizika,
  • předcházet chybám,
  • kontrolovat rozpočty,  
  • udržet váš projekt v mezích plánovaného harmonogramu a  
  • být ve shodě se všemi příslušnými požadavky, ať jsou zákonné, dobrovolné, či pocházejí od zákazníka.

Důvěryhodné řízení projektu od světové jedničky.

Jako vedoucí světový poskytovatel služeb řízení projektu zajišťujeme úspěch rozmanitého sortimentu projektů ve všech průmyslových oborech. Abychom zajistili úspěch vašeho projektu a minimalizovali vaše rizika, poskytujeme vám bezkonkurenční globální síť a rozsáhlé odborné znalosti kdekoliv to potřebujete.

V důsledku toho vám můžeme pomoci koordinovat a řídit každý krok vašeho projektu - od přezkoumání, posouzení, zásobování, konstrukce, dozoru, ověření a inspekce až po zkoušky a uvedení do provozu. Navíc vám naše specializované týmy inženýrů a techniků nabízejí nezávislé odborné znalosti, názory a rady a pomáhají vám být ve shodě s normami řízení a kvality.

Spojte se s námi ještě dnes, abychom projednali, jak vám naše služby řízení projektu mohou pomoci omezit rizika,zaručit kvalitu a zajistit dokončení včas a dle rozpočtu.

kontaktujte nás