Skip to Menu Skip to Search Kontaktujte nás Czech-Republic Webové stránky a jazyky Skip to Content

V celém světě se zvyšuje zájem o podzemní skladování plynů (UGS) a skladování uhlovodíků (CCS), pro které může společnost SGS poskytnout řešení potenciálních požadavků.

Máme vysoce školený a odborný personál se znalostmi z oblou oblastí. Naše odborné znalosti jdou dále, než je konvenční podpovrchová těžba a vrtání nebo dokončení technického přístupu. S naší pomocí můžete mít správné skladovací provozy pro jakýkoliv projekt.

Naše řešení CCS pokrývá porozumění způsobu zachytávání CO2 a proces zpracování, metodologie likvidace a krátkodobé a extrémně dlouhodobé monitorování. Kromě toho znalosti terciární těžby ropy (EOR) související se vstřikováním CO2 mohou být používány k potenciálnímu dalšími optimalizování konce životnosti pole a ke zvýšení atraktivity projektu CCS.

V případě UGS pomáháme s vytěženými poli a poskytujeme know-how v oblasti solných jeskyní. Naše odborné znalosti o geomechanických aspektech souvisejících s vrtem, ložiskem nebo integritou horniny a také výkonnosti vrtu a ložiska nám umožňují vyvinout nákladově efektivní a účinné řešení skladování, uzpůsobené podle vašich specifických potřeb.

Bez ohledu na vaše požadavky skladování využije zkušený personál SGS vždy své znalosti pro všechny aspekty skladování plynu a uhlovodíků pro to, aby vám poskytl nejlepší řešení. Kontaktujte nás a získáte dalsí informace o našich službách UGS a CCS.

kontaktujte nás