Skip to Menu Skip to Search Kontaktujte nás Czech-Republic Webové stránky a jazyky Skip to Content

Dostat se k využitelným rezervám uhlovodíků je stále obtížnější. V případě menších, okrajových polí si musíte být jisti, že máte tu nejlepší strategii optimalizace kapitálových nákladů na vrty.

Nabízíme vám vyčerpávající škálu studií technik vrtání a kompletování a technologií produkce, abyste optimalizovali své projekty a využívali vhodných vrtů odpovídajících charakteristikám podpovrchových hornin a kapacitě a omezením daného povrchu.

Naše týmy mají bohaté zkušenosti s navrhováním technik vrtání a kompletování složitých vrtů v různých zeměpisných šířkách. Pomáháme vám se specifickými problémy, jako je návrh pancéřování vrtu, cementu a vrtné a kompletační kapaliny, metalurgie OCTG, podpora hydraulické frakturace a pokročilá geomechanika. Zabýváme se celým spektrem, od základu koncepce po konečné programy a dokončení vrtů. Náš tým vám bude pomáhat a podporovat vás v průběhu celého procesu.

Kontaktujte SGS a získejte další informace o našich studiích technik vrtání a kompletování a o tom, co vám mohou přinést.

kontaktujte nás