Skip to Menu Skip to Search Kontaktujte nás Czech-Republic Webové stránky a jazyky Skip to Content

Naše zkoušení surové ropy vám pomůže prodávat ropu efektivněji a také jednodušeji identifikovat potenciální partnery v hodnotovém řetězci. 

Výhody zkoušení surové ropy

Jako přední společnost v oboru testování ropy chápeme, že je zásadní dopravit správnou surovou ropu do správné rafinérie, aby nedocházelo k problémům s výnosy, kvalitou a výrobou. Analýza surové ropy zajišťovaná společností SGS vám pomůže zajistit, že vaše surová ropa bude kompatibilní s procesy cílové rafinerie. Analýza také potvrdí, zda lze koncový produkt doručit včas, v očekávané kvalitě a bez přerušení dodávky.

Naše flexibilní testy vám umožní dodávat údaje o surové ropě, které splňují přísné normy požadované pro zpracování. Je-li k dispozici kompletní charakterizace surové ropy, nejenže to usnadňuje práci rafinerskému týmu, ale také to zlepšuje pozici obchodní plánovací skupině pro maximalizaci zisků.

Hodnocení surové ropy od společnosti SGS

Zkušební laboratoře společnosti SGS zajišťují molekulární i chemické charakterizace surové ropy s využitím řady standardních i inovativních postupů pro zkoušení surové ropy. Za použití různých fyzikálních testů jsou generovány informace pro destilační pásmo a pro každou požadovanou frakci v daném pásmu. V rámci běžné analýzy obecných vlastností surové ropy měříme obsah síry, obsah dusíku, viskozitu, vlastnosti za studena a obsah kovů. Také analyzujeme odpadní plyny ze surové ropy a zajišťujeme plnou analýzu uhlovodíků včetně hlavních zdravotních a bezpečnostních dat, jako je obsah sirovodíku a přítomnost specií rtuti.

Proč společnost SGS?

Společnost SGS je zavedeným lídrem v poskytování odběru vzorků, měření, analýz a certifikačních služeb pro oblast volně ložených kapalin. Jedinečná kombinace našich lokálních a celosvětových znalostí nemá v oboru obdoby a znamená pro vás vyšší efektivitu, omezení rizik a konkurenční výhodu.

Zjistěte více informací o službách společnosti SGS pro oblast zkoušení surové ropy.

kontaktujte nás