Skip to Menu Skip to Search Kontaktujte nás Czech-Republic Webové stránky a jazyky Skip to Content

Služby SGS pro primární sektor vám pomáhají lokalizovat, analyzovat a těžit ropu a zemní plyn z pevninských a pobřežních ložisek.

Nabízíme širokou škálu služeb a řešení od těžby, posuzování a vývoje po výrobu a logistiku pro celý primární sektor.

Naše podpora měřicích aktivit zahrnuje širokou škálu služeb kalibrace a testování měřicích přístrojů včetně kalibrace měřidel a testování toku, kalibrace jedno- a vícefázových měřidel, fixního vzoru mobilních objemových testovacích systémů a kalibrace sekundárních a terciárních měřicích přístrojů. Nabízíme vám také školený personál, který vám pomůže s pravidelnou kalibrací.

Služby podpory měřicích aktivit

V dnešním světě neustále náročnějších požadavků na měření SGS nabízí komplexní řešení smluv pro fiskální aspekty a řízení měření. Se svými službami vám zaručujeme, že všechny systémy provozují a udržují odborníci, kteří prošli kompletním školením v systémech a produktech, čímž zajišťujeme, že jsou správně stanoveny priority z hlediska měření, aniž by se narušila jejich jednota a bezpečnost. Nabízíme specializované zdroje pro všechny disciplíny. Pro provozovatele po celém světě řídíme a provozujeme celou řadu zdrojů měřicích systém, a tudíž jsme perfektní volbou pro získání přidané hodnoty pro vaše obchodní aktivity a splnění vašich potřeb.

Spojte se s námi a získejte další informace o podpoře měřicích aktivit.

kontaktujte nás