Skip to Menu Skip to Search Kontaktujte nás Czech-Republic Webové stránky a jazyky Skip to Content

Společnost SGS zajišťuje přejímací zkoušky, které zajistí před zahájením používání, že daňové systémy nebo systémy pro alokační měření budou splňovat funkční požadavky.

Testování lze provádět:

  • v místě výroby (přejímací zkoušky v továrně), nebo
  • na místě po uvedení zařízení do provozu (přejímací zkoušky na místě instalace).

Proč dělat přejímací zkoušky?

Přejímací zkoušky umožňují identifikovat rozdíly mezi požadavky vašich klientů a měřicím systémem, než je uveden do aktivního provozu. Zjištění rozdílu v této fázi znamená, že je lze opravit s nižšími náklady a menším přerušením, než když už systém běží.

Můžeme také ověřit stávající postupy pro přejímací zkoušky nebo vytvořit nové přejímací zkoušky v továrně a na místě instalace pro konkrétní projekty, které zajistí, že nové systémy budou splňovat požadovaná kritéria ve všech ohledech návrhu a funkčnosti.

Proč společnost SGS?

Společnost SGS se pyšní dlouhodobě dobrou pověstí, kterou má u regulačních úřadů díky své integritě a vysoké odbornosti. Jsme také velmi známí tím, že jsme zcela nezávislí na výrobcích zařízení a dohodách o obchodním zastoupení. Máme tým kvalifikovaných zkušených pracovníků schopných provádět přejímací zkoušky v Severní Americe, Evropě, na Středním východě a v jihovýchodní Asii, takže vám můžeme nabídnout nestranné odborné poradenství, kdekoliv nás potřebujete.

Zjistěte více informací, proč je SGS ideálním partnerem pro vaše přejímací zkoušky pro daňové systémy a systémy alokačních měření.

kontaktujte nás