Skip to Menu Skip to Search Kontaktujte nás Czech-Republic Webové stránky a jazyky Skip to Content

Naše služby pro vstupní sektor pomáhají lokalizovat, analyzovat a těžit ropu a zemní plyn z pozemních a námořních ložisek.

Od průzkumu, hodnocení a vývoje po výrobu a logistiku nabízíme celou řadu služeb a řešení, které pokrývají celý vstupní sektor. Naše služby podporují vaše hledání, získávání a produkci surové ropy a zemního plynu. Ať už hledáte potenciální podzemní nebo podvodní ložisko ropy nebo zemního plynu, vrtáte průzkumné vrty nebo provozujete vrty, který těží a přivádějí zásoby uhlovodíků na povrch, můžeme vám pomoci s analýzou, testováním, kontrolou a konzultacemi.

Vstupní služby od společnosti SGS

Naše prokazatelné úspěšné výkony a schopnost mobilizovat zdroje vám poskytují možnost používat fixní laboratoře nebo volit lokální služby, pro které přivezeme naše zařízení a odborníky na vaše místo, na pobřeží nebo na moři. Rovněž to znamená, že bez ohledu na vámi požadovanou službu vždy reagujeme včas a poskytneme vám informace, které potřebuje, když je potřebuje a to tam, kde je potřebujete. Tato úroveň flexibility je navržena pro minimalizaci nákladů a souvisejících rizik, díky čemuž se vyhýbáme pravděpodobným poruchám zařízení a zajišťujeme, aby váš provoz trvale generoval maximální zisky.

Proč společnost SGS?

Poskytujeme inovativní služby a řešení pro každou část ropného, plynárenského a chemického průmyslu. Naše celosvětová síť kanceláří a laboratoří, společně s odhodlaným týmem, nám umožňuje reagovat na vaše potřeby kdy a kde vzniknou. Naše pověst nezávislosti, vynikajících výkonů a inovace z nás udělal přední společnost na trhu s poskytováním služeb, které zlepšují účinnost, snižují riziko a poskytují konkurenční výhodu.

Pokud potřebujete informace i vstupních službách, které vám společnost SGS může poskytnout, kontaktujte nás.