Skip to Menu Skip to Search Kontaktujte nás Czech-Republic Webové stránky a jazyky Skip to Content

Pro bezpečnou a legální likvidaci kontaminované půdy kontaktujte společnost SGS a naše experty na služby nakládání s vyhloubenou zeminou. Zavolejte ještě dnes našemu týmu pro technickou a odbornou asistenci, kterou potřebujete k provedení tohoto úkolu.

Během inženýrských prací, demolice nebo stavby nových budov je třeba nějak naložit s vyhloubenou zeminou a odklidit ji. To může být složité, protože taková zemina je v důsledku předchozího průmyslového použití pozemku často kontaminovaná.

Náš tým pro nakládání s vyhloubenou zeminou může nabídnout odborné znalosti, které budete potřebovat.

Poskytujeme technickou a odbornou pomoc, odebírání vzorků půdy na místě na základě hloubky a objemu vyhloubené zeminy. Analýzy v našich certifikovaných laboratořích nám poskytují výsledky potřebné k vyhodnocení místa a doporučení nejlepších technik k odstranění nebo určení hodnoty nebo zvýšení hodnoty vyhloubené zeminy. Zhodnocení umožňuje odstranit přebytečnou půdu za co nejnižší cenu s ohledem na příslušnou legislativu.

Zajišťujeme, že vaše stavební plocha splňuje veškeré potřebné regulační požadavky pro bezpečné odstranění vyhloubené zeminy a poskytujeme administrativní pomoc při vyhotovování požadované dokumentace.

Kontaktujte nás ještě dnes a dozvíte se více o realizaci plánu nakládání s vyhloubenými materiály, který bude vhodný pro potřeby vaší stavební plochy.

kontaktujte nás