Skip to Menu Skip to Search Kontaktujte nás Czech-Republic Webové stránky a jazyky Skip to Content

Služby povinné inspekce a dobrovolné inspekce od SGS - zajišťují, že váš majetek vyhovuje všem kvalitativním a výkonovým požadavkům, ať už jsou povinné, dobrovolné, či pocházejí od zákazníka.

Pro zajištění kvality, integrity a zdraví a bezpečnosti musí vaše zařízení, vybavení a materiály splňovat řadu právních i dobrovolných požadavků. Nabízíme vám jak povinné, tak i dobrovolné inspekce, aby vám pomohly vyhovět všem kvalitativním a výkonovým požadavkům - ať už jsou povinné, dobrovolné, či pocházejí od zákazníka.

Proč si vybrat povinné a dobrovolné inspekce od SGS?

Máme akreditace pro všechny hlavní normy a regionální nařízení, což nám umožňuje nabídnout vám komplexní rozsah povinných a dobrovolných inspekcí, jež vám pomohou zajistit:

  • zdraví a bezpečnost zaměstnanců na pracovišti, 
  • celistvost zařízení,
  • environmentální udržitelnost, 
  • dodržování právních předpisů v rozsahu definovaných norem, 
  • dostupnost, bezpečnost a spolehlivost vašeho majetku a
  • udržitelnost vašich obchodních operací.

Osvědčené povinné a dobrovolné inspekce od světové jedničky

Jako světová jednička v oboru povinných a dobrovolných inspekcí vám nabízíme bezkonkurenční zkušenosti, odbornost a zdroje kdekoliv na světě. Jsme notifikovaná osoba pro většinu evropských směrnic a máme potřebné akreditace k poskytování inspekčních a certifikačních služeb pro různé trhy po celém světě.

Spojte se s námi ještě dnes, abyste zjistili, jak naše povinné a dobrovolné inspekce mohou zajistit, aby váš majetek vyhověl všem kvalitativním a výkonovým požadavkům.

kontaktujte nás