Skip to Menu Skip to Search Kontaktujte nás Czech-Republic Webové stránky a jazyky Skip to Content

Vzhledem k tomu, že zboží je za účelem distribuce přepravováno po celé zeměkouli, bezpečnost má zásadní význam - abyste byli chráněni vy i vaši zákazníci.

Požadavky bezpečnosti spedice (TAPA TSR) stanoví minimální přijatelné normy bezpečnosti v celém dodavatelském řetězci při využití spedičních a souvisejících operací, včetně metod používaných pro údržbu těchto norem. 

TAPA TSR stanoví nezbytné procesy a specifikace k tomu, aby vaši dodavatelé vyhověli v případě jejich spedičních operací. Mají zajistit, aby vaše cenné zboží bylo přepravováno po celém světě bezpečně.

Jsme schváleni sdružením pro ochranu přepravovaného nákladu (TAPA) pro celý svět k provádění certifikovaného posouzení jejich požadavků bezpečnosti spedice. Naše posouzení certifikace TAPA bude zahrnovat audit bezpečnostních prvků vašeho podniku a pomůže vám také určit veškerá slabá místa ve vašich vlastních normách týkajících se bezpečnosti nákladu.

Logistický certifikát TAPA jako klíčový článek ve vašem dodavatelském řetězci prokáže váš závazek v oblasti zlepšování a posilování bezpečnosti i plnění požadavků vašich zákazníků.

Jako světová jednička mezi ověřovacími a certifikačními orgány provádíme audity podle všech globálních a regionálních bezpečnostních požadavků, včetně:

  • ISO 28000 (lze rovněž certifikovat),
  • TAPA FSR (lze rovněž certifikovat), 
  • CTPAT.

Navázání partnerství s námi s cílem dosáhnout certifikace TAPA TSR povede k procesům o lepším výkonu, posílení dovedností zaměstnanců a udržitelnějším vztahům se zákazníky, které vám přinesou konkurenční výhodu, na které vyděláte. S více než 600 vydanými certifikáty TAPA jsme jedničkou na trhu v oblasti bezpečnosti dopravy a dodavatelského řetězce.

Zlepšete bezpečnost dodavatelského řetězce vaší organizace na základě certifikace podle požadavků bezpečnosti spedice TAPA od společnosti SGS.

kontaktujte nás