Skip to Menu Skip to Search Kontaktujte nás Czech-Republic Webové stránky a jazyky Skip to Content

Norma ISO 28000 Systémy řízení bezpečnosti dodavatelského řetězce chrání vaše zboží od okamžiku výroby po konečný prodej.

Jak se rozšiřuje globální obchod, tak se také otevírají příležitosti pro kriminální živly k napadaní vašeho dodavatelského řetězce. Snižte rizika s certifikací ISO 28000.

Systémy řízení bezpečnosti dodavatelského řetězce, které jsou založeny na normě ISO 28000, odhalují úrovně rizik napříč vašimi činnostmi v rámci dodavatelského řetězce. Tato informace poté umožňuje vaší organizaci provést hodnocení rizik a zavést nezbytné kontroly s podpůrnými nástroji pro řízení (tj. kontrola dokumentace, klíčové indikátory výkonu, interní audity a školení).

Audit podle normy ISO 28000 od SGS umožňuje, aby váš systém řízení bezpečnosti dodavatelského řetězce byl řízen jako podnikový proces a aby jeho efektivita byla měřena a zvyšována. To znamená, že zdroje mohou být sledovány ve vysoko-rizikových oblastech. Lze také provést srovnání s mezinárodnímu standardy.

Rovněž vaší organizaci pomůže nasměrovat řízení bezpečnosti na mnoho dalších aspektů vašich obchodních aktivit. Náš audit podle normy ISO 28000 zkontroluje všechny řízené nebo ovlivněné organizacemi, které mají vliv na bezpečnost vašeho dodavatelského řetězce, včetně přepravy zboží v rámci dodavatelského řetězce.

Můžeme provést audit systémů vaší organizace podle normy ISO 28000 provedení diferenční analýzy a, v případě zájmu, vaším provedení celým procesem certifikace.

Jako světová jednička mezi ověřovacími a certifikačními orgány provádíme audity podle všech globálních a regionálních bezpečnostních požadavků, včetně:

  • TAPA FSR (lze rovněž certifikovat),
  • TAPA TSR a
  • CTPAT

Prokažte své přijetí zásad systémů řízení bezpečnosti dodavatelského řetězce a chraňte své zboží a značku po celém světě prostřednictvím certifikace ISO 28000 od SGS.

kontaktujte nás