Skip to Menu Skip to Search Kontaktujte nás Czech-Republic Webové stránky a jazyky Skip to Content

Organizace zapojené do ropného a plynárenského dodavatelského řetězce musí plnit normu pro systémy řízení kvality ISO/TS 29001. V odvětví, kde je bezpečnost na prvním místě, nezávislé ověření kvality výrobků a služeb pomocí certifikace ISO/TS 29001 potvrzuje vašim klientům a partnerům vaši oddanost kvalitě.

Norma ISO/TS 29001 je rozšířením mezinárodně uznávané normy ISO 9001 pro systémy řízení kvality. Zahrnuje dodatečné požadavky s důrazem na prevenci poruch a snížení množství a odpadu poskytovatelů služeb. Norma ISO/TS 29001 byla vyvinuta jako přímý výsledek vztahu ISO a mezinárodního ropného a plynárenského průmyslu.

S pomocí expertů SGS v ropném a plynárenském průmyslu se může vaše společnost ucházet o certifikaci ISO/TS 29001. V souladu s touto normou můžeme provést audit vaší organizace jakožto vaši první certifikaci nebo, jste-li již držiteli certifikátu ISO 9001, můžeme zprostředkovat odpovídající audity pro rozšíření vaší certifikace řízení kvality.

Zavedení normy ISO/TS 29001 s SGS prokazuje přijetí závazku kvality ve vaší organizaci. Zahrnuje vaše systémy a procesy a ukazuje váš zájem o zaměstnance a veřejnost.

Certifikace ISO/TS 29001 může vaší organizaci zároveň udělit certifikát ISO 9001.

Spojte se s SGS k provedení nezávislého zhodnocení vašeho systému řízení kvality podle normy ISO/TS 29001.

kontaktujte nás