Skip to Menu Skip to Search Kontaktujte nás Czech-Republic Webové stránky a jazyky Skip to Content

Studie v oblasti povrchových vod společnosti SGS vám nabízí testování a analýzy kvality vody, které vás ujistí, že získáte maximum z cenných zdrojů. Zavolejte našemu akreditovanému týmu a získejte více informací.

Kvalitní voda je nepostradatelná, ať již jako pitná voda nebo při používání vody při chlazení a výrobních procesech. Povrchová voda, která může mít vliv na váš provoz, zahrnuje pitnou vodu, vodu pro zavlažování, mořskou vodu a potoky a řeky, které mohou být použity pro odtok odpadu. U všech zdrojů povrchové vody by měla být analyzována jejich kvalita. A některé zdroje mohou vyžadovat povinné kontroly regulativ.

Naše mobilní laboratoř pro testování vody může být přemístěna na jakékoliv místo, kde je pak možné provést analýzu vody. Sledováním chemických, biochemických a mikrobiologických vlastností analyzujeme složení vody. Pomocí nejmodernějšího vybavení a speciálního počítačového programu můžeme zobrazit výsledky a jasně vám ukázat kterékoliv oblasti kontaminace, které potřebují ošetření.

Náš tým má dobré jméno v oblasti poskytování studií kvality vody, včetně monitorování kvality mořské vody v mořských studiích, stejně jako zkoumáním pitné vody v malých i velkých městech. Naše laboratoře jsou akreditovány v souladu se státními a mezinárodními standardy kvality a jsou uznávané státními orgány. Pracujeme pouze za použití nejnovějších bezpečnostních norem.

Naše široká škála laboratorních testů se dá použít pro přípravu environmentálních auditů a studií dopadu. Analýzy podporují vytvoření plánu nakládání s vodou, který pak přesně vyhovuje vašim potřebám. Můžeme vám také pomoci vyřešit problémy s odpadní vodou. Aby váš podnik vyhověl státním nařízením týkajícím se vody, je vhodné využít našich služeb - vypracování zprávy ukazující splnění všech požadovaných norem.

Nechte, aby pro vás pracovala společnost, která je světovým lídrem v kontrolách, ověřování, testování a certifikaci. Zavolejte nám ještě dnes a zajistěte, aby byly vaše vodní zdroje využívány bezpečně a ekonomicky s ohledem na budoucnost.

kontaktujte nás