Skip to Menu Skip to Search Kontaktujte nás Czech-Republic Webové stránky a jazyky Skip to Content

Za pomoci celé řady zkoušek čerpání zvodně a stopovacích zkoušek shromažďujeme terénní informace pro zmapování vaší podzemní vody. Ještě dnes si objednejte náš hydrogeologický tým, který vám poskytne jasný obraz toho, jak optimalizovat vaše vodní zdroje.

Abyste ochránili vaše vodní zdroje pro budoucí udržitelný rozvoj musíte vědět co nejvíce o existujícím vodním zdroji, jeho úložné kapacitě a systémech odtoku. Naše široká škála zkoušek nám umožňuje monitorování potoků a pramenů, měření úložné kapacity a plánování vhodných systémů odtoku.

To znamená, že můžete optimalizovat místa vašich vrtů a vyhodnotit, zda jsou vodní zdroje dostatečné pro podporu vašich plánů. Čerpací zkoušky nám umožňují shromáždit informace o místní propustnosti zvodně. Stopovací zkoušky dodávají informace o pórovitosti půdy a rozptylu vody v ní. A expresními hydrodynamickými zkouškami můžeme rychle stanovit charakteristiky pracoviště v okolí vrtu.

Přesné údaje jsou klíčem k dosažení správných výsledků vašeho projektu. Pro zmapování rozsahu vodních ložisek, jejich přítokových zón a typu a hloubce toku používáme nejmodernější technologie v modelování podzemní vody. Výsledky zkoušek jsou analyzovány sítí našich expertů na charakterizaci zvodně. Naše zpráva může být použita jako podpora při žádostech k územním rozhodnutím a čerpání vody.

Voda je jednou z vašich nejcennějších komodit. Zavolejte našemu týmu ještě dnes a maximalizujte vaše vodní zdroje.

kontaktujte nás