Skip to Menu Skip to Search Kontaktujte nás Czech-Republic Webové stránky a jazyky Skip to Content

Když se jedná o vaši ochranu, ochranu vaší firmy nebo vašich zaměstnanců, potřebujete jistotu.

Společnost SGS se svými národně akreditovanými testovacími laboratořemi a zkušenými, nezávislými odborníky vám nabízí služby v oblasti nakládání s azbestem. Zavolejte ještě dnes našemu týmu.

Vystavení azbestu je vážným zdravotním rizikem. Chcete-li zvládnout přítomnost azbestu na vašem pracovišti, potřebujete odborné poradenství a technickou pomoc. Můžete se spolehnout, že náš zkušený tým provede vyhodnocení rizika azbestu, identifikaci a testování přítomnost azbestu a v případě, že je nutno provést bezpečné odstranění, vám pomůže splnit všechny zákonné požadavky.

Náš tým má výsledky a zkušenosti, které uklidní Vaši mysl. Prostřednictvím našich mobilních laboratoří používaných pro monitorování azbestu vám pomůžeme s identifikací azbestu na vašem pracovišti. Opatrně odebereme vzorky ze všech podezřelých materiálů a prozkoumáme je pomocí polarizačních mikroskopů, díky nimž určíme přítomnost, typ a množství azbestu.

V případě nutnosti patří mezi naše metody identifikace azbestu použití transmisních nebo rastrovacích elektronových mikroskopů, které jasně odliší azbest od jiných anorganických nebo organických vláken. To nám také pomáhá kontrolovat vystavení obdobným nebezpečným produktům, jako je např. krystalický oxid křemičitý a další člověkem vyrobená minerální vlákna.

Pro zajištění splnění aktuální legislativy, provedeme:

  • identifikujeme na vašem pracovišti materiály obsahující azbest,
  • poskytneme všem zaměstnancům registr azbestových materiálů vyskytující se na pracovišti,
  • zavedeme pravidelné vyhodnocování a kontroly identifikovaných azbestových materiálů,
  • Označení identifikovaných materiálů obsahující azbest
  • implementujeme plán nakládání s azbestem,
  • dohlédneme na řízení odstraňování azbestu,
  • provedeme monitorování a kontroly po odstranění azbestu,
  • vystavíme certifikát o odstranění.

Poskytujeme kompletní služby od inspekce pracoviště a odebírání vzorků až po analýzy a vystavení protokolu. Veškerá vyhodnocení a doporučení jsou vydávána v souladu s příslušnými nařízeními a požadavky pracoviště. Naše laboratoře jsou akreditovány v souladu s příslušnými státními a mezinárodními normami kvality a jsou uznávané příslušnými státními orgány.

Pro zajištění bezpečnosti na vašem pracovišti kontaktujte ještě dnes naše odborníky pro nakládání s azbestem.

kontaktujte nás