Skip to Menu Skip to Search Kontaktujte nás Czech-Republic Webové stránky a jazyky Skip to Content

Petrochemikálie jsou základním stavebním kamenem moderního života a obchod s těmito komoditami je nyní skutečně globální a nesmírně komplexní.

Komodity se přesouvají po celém světě v takových objemech a mezi takovými destinacemi, které před několika lety byly jenom těžko představitelné.

Kontrola kvality petrochemikálií je základem pro výrobce, obchodníky a distributory. Ve společnosti SGS provádíme kompletní testování podle mezinárodních, národních, obchodních a firemních norem pro petrochemikálie.

Naše služby testování pro petrochemii

Naše laboratorní síť poskytuje celou řadu testování, včetně standardního stanovení čistoty pomocí technik GC, HPLC a v případě potřeby GC-MS. Rovněž poskytujeme služby tradičního stanovení základních fyzikálních parametrů, například destilace, hustoty, kyselosti a barvy. Naše globální síť laboratoří nabízí dodání kvalitních zařízení pro řízení rizika pro všechny zúčastněné.
 
Poskytujeme analýzy pro všechny petrochemikálie na vyžádání. Naše laboratoře analyzují vzorky petrochemikálií z následujících zařízení:

  • Rafinerie
  • Skladovací zařízení
  • Skladovací nádrže
  • Malá skladovací zařízení, například sudy nebo nádrže ISO

Proč SGS?

SGS je vaší první volbou pro testování a kontrolu celé řady petrochemických výrobků.

Naši vysoce školení analytici pracují v moderních laboratořích, které jsou vybaveny špičkovou technologií. Mnoho našich laboratorních zařízení je akreditováno podle normy ISO 17025, což znamená, že zaručujeme analytické testování podle nejvyšších laboratorních standardů. SGS udržuje kvalitu laboratoře a monitoruje odbornost tak, že se účastní interních i nezávislých cyklických testovacích programů, společně s interními i nezávislými audity a rozsáhlým školením a standardy kompetenční shody.

Jsme aktivními členy mnoha průmyslových organizací, skupin a orgánů, včetně členství v ASTM, ISO, CEN, EI (Energy Institute, dříve Institute of Petroleum) a IFIA.

Naše obchodní inspekce ropných, plynných a chemických nákladů je vždy provedena na základě přijatých standardů ropných a petrochemických výrobků, například se jedná o metody testování a specifikace podle API, MPMS, ASTM, UOP, GOST, EN nebo IP, jak je stanoveno dle ISO, CEN nebo regionálními a národními standardizačními organizacemi.

Jsme schopni používat zakázkově vytvořené analytické metody a ty, které nám poskytnou klienti. Kde to je vhodné, můžeme také zúčastněným pomoci ve výběru vhodných standardů pro použití nebo citování, jako prostředku pro zajištění řízení přijatelných rizik v rámci specifické transakce. Náš tým technické podpory je dostupný pro poskytování odborných rad a pomoci pro standardy, pracovní postupy a použité technologie.

Vyhledejte další informace o službách testování petrochemických výrobků od SGS.

kontaktujte nás