Skip to Menu Skip to Search Kontaktujte nás Czech-Republic Webové stránky a jazyky Skip to Content

Monitorování stavu oleje od SGS - rychlá a přesná analýza mazacích olejů, tuků a hydraulických kapalin.

Řádné namazání strojního zařízení je jeden z nejdůležitějších nástrojů pro jeho dlouhý a bezchybný provoz. Odhaduje se, že 75 % všech selhání ložisek je způsobeno problémy s mazáním. Bez ohledu na to, zda jsou tato selhání způsobena znečištěním nebo jen nesprávným mazivem, význam správného mazání nelze dostatečně zdůraznit.

Naše služby monitorování stavu oleje vám pomohou zabránit selhání strojního zařízení na základě využití našeho programu provozu strojů a analýzy selhání. Posoudíme vaše potřeby v oblasti mazání a vytvoříme pro vás program analýzy oleje na míru.

Analýzy mazacích olejů, tuků a hydraulických kapalin poskytují rychlý a přesný obraz o tom, co se děje uvnitř elektrických generátorů, převodovek, kompresorů, hydraulických systémů a dalších důležitých strojů. Poskytují rovněž důležité informace o stavu samotného oleje. Efektivní monitorování mazacího oleje umožňuje naplánování údržby, minimalizování rizik poškození drahých strojních zařízení a zamezení neplánovaným prostojům.

Služba monitorování stavu oleje založená na nejnovějších poznatcích.

Naše testování kombinuje odborné znalosti diagnostických techniků s nejnovějšími technologiemi pro analýzu mazacích olejů, tuků a hydraulických kapalin. Kontrolují se fyzické a chemické vlastnosti oleje, které poskytují informace o otěru kovů a opotřebování samotného oleje.

Jsme schopni pro vás provádět vzorkování nebo poskytnout levné, snadno použitelné odběrové sady. Vzorky lze odeslat do našich laboratoří s běžnou dobou pro analýzu 24 až 48 hodin od přijetí. Čas do získání výsledků analýzy lze v případě urgentních vzorků zkrátit.

V případě zjištění vážného nedostatku během analýzy mazacích olejů vás bude společnost SGS ihned informovat telefonem nebo faxem, takže můžete realizovat nápravná opatření okamžitě.

Pro lepší pochopení příčin selhání dílů může náš tým odborníků poskytnout nejmodernější tribologickou analýzu. Navíc mohou naši odborníci vyškolit vaše zaměstnance v oblasti používání programu OCM.

Zjistěte, jak mohou služby monitoringu stavu oleje od SGS pomoci při účinnější údržbě vašeho zařízení.

kontaktujte nás