Skip to Menu Skip to Search Kontaktujte nás Czech-Republic Webové stránky a jazyky Skip to Content

Technologické středisko pro motory (DTC) společnosti SGS nabízí řadu špičkových služeb na podporu aktuálních požadavků pro testování výkonu motorů.

Automatizovaný zkušební systém je navržen tak, aby splňoval požadavky nejnáročnějšího testování a vývojových prací a může být dle potřeby rozšiřován, aby splnil požadavky našich zákazníků.

Našich šest zkušebních zařízení pro motory zajišťuje možnosti testování pro:

  • výkon až do 480 kW;
  • točivý moment až do 1 800 Nm;
  • otáčky motoru až do 20 000 1/min;
  • Moderní měření  
  • zkušební lavice a kondicionování médií;
  • zkoušky pohonných hmot, dieselových a CNG motorů;
  • testy studeného startu až do -20 °C.

Nabízíme služby také pro sběrnicové systémy jako Profi a CAN (Controller Area Network) a integraci speciálních měřicích přístrojů.

Pro účely testování motorů můžeme zajistit paliva různých kvalit. Vedle benzínových a dieselových pohonných hmot ve standardní kvalitě z čerpací stanice, zkušebních paliv (motorového benzínu a nafty) definovaných Evropskou koordinační radou (CEC), petroleje a biopaliv mohou naše laboratoře připravit libovolné množství speciálních palivových směsí podle specifikací zákazníka.

Proč společnost SGS?

Centrum technologie pohonů DTC v Rakousku nabízí moderní zařízení, vyhrazené pro testování provozních materiálů, které sahá od analýzy paliv a maziv a testů motorů po technickou analýzu součástí. Náš systém řízení kvality je certifikován podle ISO 9001/2000 a samotné středisko je akreditováno podle ISO 17025.

Naši zákazníci jsou podporováni v každé fázi zkušeným týmem akademických výzkumníků a techniků specializujících se na strojírenství, automobilismus, termodynamiku, elektroniku a chemii.

Zjistěte, jak vám mohou pomoct služby testování výkonu motorů od SGS.

kontaktujte nás