Skip to Menu Skip to Search Kontaktujte nás Czech-Republic Webové stránky a jazyky Skip to Content

Jako odborník na logistiku přepravy ropy a plynů SGS chápe rizika související s prací a prováděním údržby v rizikovém prostředí, kde mohou být přítomny hořlavé materiály.

Potřeba služby odplynění

Ať již provádíte pravidelnou údržbu, práci za tepla, práci za studena nebo stavební práce v tancích, na potrubí, v člunech nebo lodích, bezpečnost vaší infrastruktury a personálu má prvořadý význam. Naše kontrola přítomnosti plynu umožňuje vašim zaměstnancům pracovat v bezpečném prostředí a zajišťuje, že je stav všech uzavřených prostor řádně posouzen a monitorován, což umožňuje vydání pracovního povolení v rámci standardních bezpečnostních postupů.

Společnost SGS provádí odborný dohled nad proplachováním a kondicionováním v rámci přípravy nakládky a odplynění tankerů na volně ložené kapaliny a nádrží na chemické plyny a zkapalněný zemní plyn (LNG). Dohled zahrnuje pečlivé sledování všech fyzikálních parametrů jako obsah kyslíku a plynů, rosný bod, tlak a teplota. Také budeme řídit všechny aspekty konečného analytického testování a certifikace vzduchu v nádržích pro stanovení, že byly pročištěny nebo zbaveny nežádoucích plynů podle požadovaných specifikací.

Proč společnost SGS?

Společnost SGS je světovým lídrem v poskytování inovativních řešení ve všech oblastech ropného a plynárenského průmyslu. Naše jedinečná kombinace znalostí místních i světových poměrů nemá v oboru obdoby, což nám umožňuje zvyšovat efektivitu, omezovat rizika a poskytovat vám konkurenční výhodu.

Zjistěte, jak vám společnost SGS může pomoci zajistit bezpečnost a efektivitu vašich provozů prostřednictvím kontrol přítomnosti plynu.

kontaktujte nás