Skip to Menu Skip to Search Kontaktujte nás Czech-Republic Webové stránky a jazyky Skip to Content

Kvůli nepřesnému měření jsou ropné a plynařské společnosti vystaveny riziku velkých finančních ztrát ve fázi průzkumu, výroby či distribuce.

Se službami kalibrace měřicích zařízení SGS si můžete být jisti nejvyšším standardem přesnosti měření s omezením neurčitých výsledků. Díky kalibraci měřidel se vyhnete chybám a nepřesnostem.

Od místních i zahraničních výrobních závodů až po rozvodné potrubní systémy, skladovací zařízení, tankery a ropné rafinerie a od terminálů po domácí rozvodné systémy je přístrojové vybavení systémů dynamického měření zásadní pro dosažení největší přesnosti realizovatelného dynamického měření. Odborníci SGS spolupracují s vašimi závody a zaměstnanci vedení a mohou vám zajistit kalibraci vybavení, která splňuje náročné standardy. Pomůžeme vám s certifikací přesnosti měřidel a kalibrací veškerých primárních, sekundárních a terciárních měřicích zařízení.

Proč společnost SGS?

Naši odborníci mají v oboru dlouholeté zkušenosti se všemi typy kalibrace měřidel a širokou škálou mezinárodních referenčních standardů měření. Prostřednictvím naší celosvětové sítě vám také můžeme poskytnout vyčerpávající nabídku fixních potrubních a mobilních hlavních zkušebních vrtů, systémů volumetrické, hmotnostní a gravimetrické kalibrace a kalibrovaná referenční hlavní měřidla, která lze využít pro celou řadu uhlovodíkových produktů.
 
Zavolejte nám a zjistěte, jak vám služby kalibrace měřicích zařízení SGS mohou pomoci ve vašem podnikání.

kontaktujte nás