Skip to Menu Skip to Search Kontaktujte nás Czech-Republic Webové stránky a jazyky Skip to Content

Vzdálená průmyslová kontrola SGS QiiQ – spojte se na dálku s odborníky a inspektory společnosti SGS pomocí naší inovativní aplikace.

Kontrola kvality je nedílnou součástí obchodního úspěchu. Neznámé problémy mohou mít negativní dopad na váš projekt a hospodářský výsledek. Tradiční kontroly poskytují důvěru, mohou však být nákladné a časově náročné, a ne vždy jsou k dispozici kontroloři se správnou kvalifikací. Abychom zlepšili proces kontroly i komunikaci se zákazníky, vyvinuli jsme inovativní aplikaci pro vzdálenou kontrolu - SGS QiiQ.

Proč si vybrat vzdálenou kontrolu společnosti SGS?

Naše aplikace QiiQ pro vzdálenou kontrolu vám umožní:

  • Provádět vzdálenou kontrolu a současně komunikovat s inspektorem SGS, který je na pracovišti.
  • Provádět vzdálenou kontrolu – odborník společnosti SGS vás provede každým krokem, současně vám bude pokládat otázky a kontrolovat dokumentaci.
  • Pořizovat videozáznam kontrol a snímky kontrolního procesu (např. výrobní proces, testy, výrobek, balení, značení atd.)
  • Sledovat kompletní záznam kontroly, včetně videa a fotografií a použít je k provedení vyhodnocení a auditu.

Kdo může aplikaci pro vzdálenou kontrolu SGS QiiQ využívat?

  • Majitelé aktiv – získají vzdálenou pomoc při urgentních problémech s integritou provozu a majetku od kvalifikovaného odborníka SGS na celém světě
  • Manažeři stavebních projektů – vzdáleně mohou být součástí kontrol SGS ve stanovených prostorách kdekoli na světě.
  • Majitelé a dodavatelé stavebních projektů – zvyšte svou efektivitu tím, že umožníte, aby společnost SGS prováděla vybrané vzdálené kontroly v rámci celého výrobního procesu.
  • Exportéři výrobků a zařízení – spojte je s inspektory společnosti SGS, kteří je provedou všemi kroky kontroly, a to v reálném čase.

Jak to funguje

Aplikaci SGS QiiQ lze nainstalovat na libovolné mobilní zařízení (tablet, mobilní telefon nebo chytré brýle). Pro provoz potřebujete jen možnost připojení k internetu, Wi-Fi nebo síti 3/4G, aby obě strany mohly bezproblémově a snadno komunikovat. Aplikace dokáže nahrávat a sdílet audio a videostreamy a umožňuje přenášet snímky a dokumenty v reálném čase.

Spolehlivé vzdálené kontroly poskytované světovou jedničkou

Jako světová jednička v poskytování inspekčních služeb, s nedostižnými zkušenostmi v oblasti kontrol ve všech sektorech, nyní dáváme k dispozici naše odborné znalosti na dálku prostřednictvím nejmodernější technologie.

Spojte se s námi ještě dnes a získejte více informací o našich službách v oblasti vzdálených kontrol QiiQ.

kontaktujte nás