Skip to Menu Skip to Search Kontaktujte nás Czech-Republic Webové stránky a jazyky Skip to Content

Pokud jde o snížení rizika ve výrobním procesu – a v konečném důsledku k naplnění očekávání zákazníků – pak jsou nezbytným nástrojem naše služby v oblasti testování materiálů.

Se zaměřením na bezpečnost, kvalitu a trvanlivost posuzují, zda pro výrobek, který si má dobře vést na dnešních konkurenčních trzích, používáte správné materiály. Slouží také k hodnocení kompatibility různých materiálů, které jsou základem vaše výrobku.

Naše mezinárodní síť odborníků používá nejmodernější technologie a metody při provádění celé škály testů na materiálech klientů z mnoha průmyslových odvětví, například vybavení domácnosti, výrobků pro sport a volný čas, psacích a kancelářských potřeb, elektrických přístojů a automobilů.

Vzhledem k tomu, že v případě testování materiálů není možný přístup „co je vhodné pro jednoho, je vhodné pro všechny“, vycházíme z vašich konkrétních potřeb. Naše služby však mají dostatečně široký záběr, takže mohou uspokojit potřeby při testování různých výrobků, například testování hořlavosti tkaniny pro výrobce oděvů a fyzikální vlastnosti všech typů materiálů.

Služby zahrnují celou škálu testování chemických vlastností, výkonu, mechanických a fyzikálních vlastností, k nimž patří:

  • identifikace materiálů, charakterizace materiálů a strukturální analýzy
  • Chování materiálů
  • Vlastnosti surovin
  • Ekologické testy a testy trvanlivosti
  • Zkoušení hořlavosti
  • Mikroskopická analýza

Konkrétní testy, které pro vás uskutečníme, budou zaviset na tom, ve kterém odvětví působíte, a na samotném výrobku. Provádíme například celou řadu testů pro automobilový průmysl. Jejich cílem je prozkoumat materiály používané ve vnitřním i vnějším vybavení vozidla.

Naše služby v oblasti testování materiálů lze uplatnit v kterékoli fázi výrobního procesu, ale důraz je vždy kladen na to, aby se rizika snížila co nejdříve. Testováním surovin lze problémy odhalit brzy, a tudíž pak nemusíte řešit nákladné změny nástrojů anebo stažení výrobku z pozdější fáze výrobního řetězce, jestliže nesplňuje zákonné požadavky.

Naši poradci v laboratoři na testování materiálů ve vašem okolí jsou schopni poradit vám, jak vaše firma může vytěžit z testování materiálů co nejvíce, ať už chcete uzavřít smlouvu na komplexní podporu v oblasti testování nebo na příležitostné služby v hektickém období. 

Po celém světě jsme uznávaným poskytovatelem testovacích služeb. Díky našim testům materiálů můžete klidně spát - ujistíme vás, že používáte správnou kombinaci materiálů, takže se svým výrobkem můžete proniknout na trh s minimálním rizikem a s doložením jeho trvanlivosti, kvality a bezpečnosti.

kontaktujte nás