Skip to Menu Skip to Search Kontaktujte nás Czech-Republic Webové stránky a jazyky Skip to Content

Vzorky jsou důležitou součástí procesu rozhodování.

Ve společnosti SGS chápeme, že balení a distribuce vzorků je základním marketingovým nástrojem a že kvalita vašeho vzorku, způsob jeho prezentace a rychlost dodávky jsou často klíčem k získání nového obchodu.

Naše služby správy vzorků kombinují špičkové technologie s nesrovnatelnou pozorností k detailům a zajišťují expedici vzorků s nákladovou efektivitou a včas a pomáhají tak dosáhnout toho nejlepšího dojmu u nových i stávajících klientů.

Zařízení pro skladování vzorků

SGS provozuje strategicky umístěná distribuční centra chemických vzorků a menší satelitní centra umístěná po celém světě, to vše prostřednictvím globální sítě SGS. Tato centra jsou licencována pro skladování nebezpečných i ostatních chemických látek, včetně látek hořlavých, toxických nebo žíravých a jsou také vybavena moderními zařízení pro obnovu stavu, balení a značení.

Naše služby zahrnují přizpůsobený systém řízení skladových zásob a zajišťují, aby skladové zásoby byly vždy maximalizovány, což znamená, že zásoby vzorků nikdy nedojdou a že odpadní vzorky (které se likvidují k datu expirace) jsou minimalizovány. Produkty mohou být uloženy za specifických podmínek, například pod dusíkem, v prostředí s řízenou teplotou, chlazené nebo ohřívané.

Služby "odebírání a balení" vzorků

SGS také nabízí služby "odebírání a balení" vzorků Vzorky jsou odebrány na místě v prostorách zákazníka a přepravy do nejbližšího místa SGS, kde jsou řádně zabaleny, zdokumentovány a distribuovány.

Vyřizování objednávek

Naši zaměstnanci jsou pravidelně školeni pro sledování rychle se měnící legislativy dopravy. Zajistí proto, aby všechny zásilky byly zabaleny, označeny a zdokumentovány v souladu s příslušnými přepravními předpisy. Staráme se, aby vaše objednané vzorky byly expedovány plynule, s rychlou obrátkovostí. Velká část vzorků je expedována tentýž pracovní den. Během celého procesu expedice zásilek jsou data "sledování" a podrobnosti dodávky dostupná našim zákazníkům a to pomocí inovativního webového nástroje.

Zjistěte, jak může outsourcing služeb řízení vzorků od společnosti SGS pomoci splnit všechny potřeby a poskytnout důležité úspory.

kontaktujte nás