Skip to Menu Skip to Search Kontaktujte nás Czech-Republic Webové stránky a jazyky Skip to Content

Provozovatelé terminálů stále ve zvětšující se míře zjišťují, že již není ekonomicky přijatelné udržovat nepřetržitě takovou úroveň personálu, aby byla pokryta každá provozní potřeba nebo eventualita.

Outsourcing a převzetí nebo vyvázání ze smluvního vztahu se stávájí atraktivnějšími volbami s cílem optimalizovat efektivitu podnikání provozovatelů terminálů.

SGS může poskytnout vyškolené pracovníky pro celou řadu aktivit sahající od specifických operací v námořních doćích po údržbu, správu člunů a operace v rámci závodů. Poskytujeme také školení pro celou řadu terminálů a nabízíme akreditované školení pro americký personál tankerů.

Naším cílem není nasadit na místě co nejvíce fakturovatelného personálu, ale poskytnout nejbezpečnější, nejudržitelnější a nejefektivnější dlouhodobá řešení. Zjišťujeme, že větší efektivita je obvykle dosažena tak, že stejnou práci provádí méně lidí, nebo tak, že stejný počet lidí provádí rozsáhlejší množství činnosti, při současném zabezpečení bezpečnosti a shody a toho, že nebudou nikdy narušeny. Klíčovým prvkem našeho přístupu je pohled na sled pracovních kroků a optimalizace dostupných zdrojů - to je často obtížně dosažitelné pro personál, který je na místě přítomen již mnoho let.

Zjistěte další informace o tom, jak služby obsazení personálu od SGS mohou poskytnout řešení vašich personálních potřeb.


 

kontaktujte nás