Skip to Menu Skip to Search Kontaktujte nás Czech-Republic Webové stránky a jazyky Skip to Content

Společnost SGS poskytuje kompletní řadu služeb evidence námořních lhůt, které mohou být upraveny podle vašich potřeb, bez ohledu na charakter či místo vašeho podnikání.

Naše technické námořní služby zahrnují všechny aspekty expedice nákladů ropných látek: přesnou dodávku, vysušení, kontrolu ztrát a související činnosti s předáním svěřeného nákladu. Naše služby se opírají o zkušený personál, který je znalý námořní problematiky (ropných tankerů) nebo má zkušenosti s tradiční inspekcí volně ložených kapalin a prošel dalším nadstavbovým školením.

Proč společnost SGS?

Společnost SGS má zkušený tým specialistů a celosvětovou síť poboček a zařízení, je tedy partnerem, kterému můžete svěřit libovolnou fázi operací související s námořním nákladem.

Víme, že naše síla spočívá v lidech, proto vždy klademe velký důraz na sestavení co nejlepšího týmu. Každý člen našeho týmu pro námořní technické služby byl vybrán v rámci přísného procesu z naší sítě poboček a dceřiných společností v celé Evropě a je kvalifikován v rámci Dangerous Cargo Endorsement, Lycos a Mezinárodní federací kontrolních agentur (IFIA).

Všichni členové týmu mají zkušenosti s prací s námořními tankery nebo pokročilým převáděním svěřené ropy a byli specificky vybráni kvůli kombinaci dovedností, školení a zkušenostem se snižováním ztrát. Trváme na tom, aby každý člen, který se připojuje k našemu týmu, měl alespoň pět let zkušeností se surovou ropou a dalšími produkty, včetně chemických látek, mísení biopaliv a aditiv. To znamená, že máme jedinečnou úroveň námořní technické odbornosti, kterou vám můžeme nabídnout na podporu vašich operací.

Se službami společnosti SGS pro evidenci námořních lhůt víte, že jste v bezpečných rukou. Zjistěte více informací o tom, jak vám můžeme pomoci.

kontaktujte nás