Skip to Menu Skip to Search Kontaktujte nás Czech-Republic Webové stránky a jazyky Skip to Content

Ve společnosti SGS víme, že vaše konkurenceschopnost závisí na vaší schopnosti poskytovat přesně analyzované produkty na trhu s LNG.

Schopnost spolehlivého testování těchto produktů a dodržování přísných termínů vám poskytuje ten potřebný krok před vaší konkurencí.

Nezávislé ověřování správné činnosti analytických zdrojů, jejich správné kalibrace a správné funkce spočívá v srdci úspěšné dodávky nákladů. Příliš mnoho neshod vzniká jenom proto, že jednoduchý krok ověření byl buď vynechán, nebo ignorován během toho, co je podle vlastní přirozenosti unikátní událostí.

Jakmile je operace ukončena, neexistuje již možnost pozorovat online testování, na kterém toho mnoho spočívá. Jedná se jednoduše o dobré řízení rizik, které zajistí, že je provedeno ověření při každém pohybu nákladu, díky čemuž jsou dosažené číselné hodnoty nákladu nezávisle potvrzeny.

Laboratorní ověřovací služby pro průmysl LNG

Ve společnosti SGS máme mnoho let zkušeností se stanovováním Q&Q v průmyslu LNG. Naše zkušenosti ukazují, že většina neshod vzniká na základě problémů týkajících se vzorkování a analýzy. Pro nejlepší ochranu vašich zájmů poskytujeme širokou škálu laboratorních služeb, včetně:

  • Nezávislých dohledů nad analýzami vzorků zkušeným laboratorním personálem
  • Analýza vzorků (např. namátkové vzorky, retenční vzorky). SGS má globální síť laboratoří certifikovaných pro testování vzorků zemního plynu, které se účastní interních i externích korelačních aktivit pro zajištění, aby byla udržena nejlepší možná úroveň služeb.  
  • S našimi rozsáhlými zkušenostmi s různým vzorkováním a metodami analýzy, které jsou nyní používány v průmyslu LNG, můžeme auditovat, přezkoumávat a komentovat vzorkování a analýzy a zajistit, aby veškeré testování a analýzy byly provedeny ve shodě s nejnovějšími průmyslovými standardy (např. ISO 8943 nebo GPA 2261) a v souladu se smluvními podmínkami. 
  • SGS má globální síť více než 600 laboratoří. Naše zkušenosti nám umožnily založit a provozovat kompletní laboratoře v několika terminálech LNG a provádět analýzy LNG společně s dalšími potřebnými analýzami, například s testováním životního prostředí. Pro nové terminály mohou naši vlastní odborníci sledovat a přezkoumávat návrhy a implementaci systémů vzorkování a optimalizovat jejich funkčnost, například spojení s a konfiguraci GC.

Proč SGS?

Společnost SGS se vyznačuje inovacemi. Využíváním nejlepší dostupné technologie můžeme různé služby přivést do souladu se smlouvou a umožnit řízení rizik a optimalizaci výkonnosti.

Mnoho společností svou důvěru společnosti SGS již svěřilo. Pokud rovněž chcete optimalizovat různé aspekty vaší smlouvy nebo projektu, jsme dostupní jako konzultanti pro přezkoumávání, projednávání a formulování písemných názorů a navrhování výhod a nákladů laboratorního testování, včetně možnosti zajištění z vnějších zdrojů. Poté s vámi budeme spolupracovat na revidovaném plánu, který přidává hodnotu a optimalizuje váš celkový projekt.

kontaktujte nás