Skip to Menu Skip to Search Kontaktujte nás Czech-Republic Webové stránky a jazyky Skip to Content

Technické centrum plynů společnosti SGS je stěžejním zdrojem, který je srdcem našich operací v plynárenství a pomáhá nám nabízet integrovaná řešení našim zákazníkům po celém světě.

Bez ohledu na to, v jaké zemi fungujete a jak odlehlá jsou vaše pracoviště, jsme schopni být přítomni na místě a poskytnout vám potřebnou technickou asistenci. Pověst našeho týmu v Belgii nám zajišťuje místo jedničky na trhu v tomto rychle rostoucím sektoru.

Nabízíme:

  • Služby pro zkapalněný zemní plyn (LNG): Nabízíme vám vše zahrnující technické služby LNG, které pokrývají celou řadu výrobních systémů, měření, analýzy a ověření, služby zkapalňování a zplyňování, kalibraci a školení.
  • Vzhledem k nedávnému rychlému růstu sektoru LNG a unikátním požadavkům dodavatelského řetězce, jako jsou speciální infrastruktura, plavidla a dodržování termínů, nabízíme také služby smluvní podpory. Spolupracujeme s jednajícími partnery na vytvoření a posouzení všech specifikací souvisejících s postoupením správy, jak je popsáno v části o měření a testování kupní smlouvy (SPA).
  • Služby pro zkapalněný ropný plyn (LPG) a chemické plyny: Můžeme podpořit vaše podnikání zajištěním poradenství pro smlouvy a otázky vztahů mezi kupujícím a prodejcem, otázky množství a jakosti a spouštění a také nabízíme pomoc s audity a technickým školením o plynech a rozvíjení kompetencí.

Proč společnost SGS?

Budete-li mít společnost SGS za partnera, získáte přístup k jedinečné celosvětové síti, znalostem a technickému know-how, podpořenými více než 30 lety zkušeností v plynárenství a specifickými znalostmi zkapalněného zemního plynu (LNG), zkapalněného ropného plynu (LPG) a dalších chemických plynů jako butan, propan a LPG směsi pro domácnosti.

Zjistěte více informací o tom, jak Technické centrum plynů společnosti SGS může podporovat vaše operace.

kontaktujte nás