Skip to Menu Skip to Search Kontaktujte nás Czech-Republic Webové stránky a jazyky Skip to Content

SGS smlouva  o monitorování skladů, jejichž součástí je systém, který může sledování a kontrolu zboží v celém dodavatelském řetězci, čímž se minimalizuje obchodování a riziko transakce.

Občas během transakce nemusí sponzorská strana vyžadovat důkladnou kontrolu komodit třetí stranou. Namísto toho chtějí jednoduše zabezpečit zboží v celém dodavatelském řetězci. Můžeme poskytnout buď nepřetržité monitorování služby nebo pravidelnou kontrolu na místě.

Sledování zásob zahrnuje potvrzení pohybu a stavu obchodovaných komodit a také nakládání s nimi, ať už jsou kdekoliv na světě. Naše celosvětové zastoupení představuje možnost poskytnutí zkušených kontrolorů zásob ve všech styčných bodech vývozu, dovozu a skladování a hodnocení jakosti a/nebo množství (případně jejich potvrzení, je-li to vyžadováno). Takto můžeme zajistit zjištění případného poškození, ztráty nebo jiných podobných případů v co nejkratší době a provedení rychlého nápravného opatření včetně pojistného krytí, je-li to na místě.

Obraťte se na naši společnost SGS ještě dnes a zjistěte, jak vám může naše služba v oblasti sledování zásob pomoci snížit obchodní rizika a plnit smluvní závazky.

kontaktujte nás