Skip to Menu Skip to Search Kontaktujte nás Czech-Republic Webové stránky a jazyky Skip to Content

Zajistěte efektivitu své čerpací stanice díky službám kalibrace podzemních nádrží a detekce netěsností od SGS.

Zajistit kalibraci vašich podzemních nádrží a detekci netěsností je zásadní pro udržování efektivního provozu čerpacích stanic. Naše služby kalibrace a detekce netěsností podzemních nádrží vám pomohou měřit a ověřovat množství/objem a zajistit těsnost podzemních nádrží a potrubí.

Přesná kalibrace podzemních nádrží

Bez přesných kalibračních tabulek mají i ty nejpřesnější měřicí systémy a nejpřesnější měření jenom malou vypovídací hodnotu. Díky naší hluboké odbornosti v oblasti kalibrací si můžete být jisti tím nejpřesnějším možným měřením a díky němu si udržíte důvěru klientů a zabráníte nákladným chybám.

Světový lídr ve všech typech fyzické kalibrace, včetně podzemních nádrží na čerpacích stanicích, využívající nejmodernější techniky jako je 3D laserová kalibrační technologie. Na rozdíl od tradiční kapalinové kalibrace, která je časově náročná a nákladná, umožňuje laserová kalibrace rychlou, nenákladnou a spolehlivou kalibraci.

Naše kalibrační služby pro nádrže využívají 3D laserovou technologii a nabízejí:

  • Minimální prostoje čerpací stanice
  • Vysoce přesné tabulky
  • Pohodlí, neboť není nutné vyprazdňovat nádrž, pokud hladina paliva neklesne pod 25%.
  • Detekce sklonu podzemní nádrže
  • Technologie s certifikací ATEX
  • Spolehlivá kalibrace splňuje všechny požadavky na ochranu životního prostředí, bezpečnost a ochranu zdraví

Detekce úniků z podzemních nádrží a potrubí

Netěsnosti podzemních skladovacích nádrží a potrubí mají za následek snížení příjmů. Mohou také vést ke kontaminaci půdy a vodních toků, což může znamenat sankce uvalené příslušnými úřady a poškození pověsti vaší firmy.

Naše služby detekce netěsností vám nabízejí:

  • Efektivní akustický způsob testování těsnosti podzemních nádrží a potrubí
  • Detekce nejmenších perforací
  • Přesnost – lokalizace problémů s těsností na podzemní nádrži, kolem krytu vstupního otvoru, na potrubí a spojích/svárech
  • Okamžité výsledky, aby se předešlo prostojům

Služby kalibrace podzemních nádrží a detekce netěsností nádrží od světového lídra v poskytování těchto služeb

Jako světová špička v oblasti testování, inspekce, ověřování a certifikace vám nabízíme bezkonkurenční odbornost a zkušenosti v oblasti provozů prodejců paliv. Naše služby kalibrace podzemních nádrží a detekce netěsností vám nabízejí přesné, nákladově efektivní a přesné výsledky a zároveň minimalizují narušení provozu čerpacích stanic.

Chcete-li se dozvědět více o našich službách spojených s kalibrací a detekcí netěsností podzemních nádrží, kontaktujte nás ještě dnes.

kontaktujte nás