Skip to Menu Skip to Search Kontaktujte nás Czech-Republic Webové stránky a jazyky Skip to Content

Náš mobilní tým nabízí cenově výhodnou řadu na míru šitých řešení - poskytovaných na místě během jediné návštěvy – pro pokrytí všech důležitých oblastí vašich čerpacích stanic minimálním narušením provozu.

Co se týče kontrolních, testovacích, certifikačních a auditorských činností pro čerpací stanici, potřebujete flexibilní odbornost na místě a minimální narušení provozu. Náš mobilní tým je vybaven všemi nezbytnými nástroji a nástroji potřebnými k poskytování široké škály služeb na místě během jediné návštěvy. Naši odborníci pracují přímo na vaší čerpací stanici, aby vám poskytli veškeré informace od odběru vzorků paliva a testování na místě, přes posouzení kvality, ochrany zdraví, bezpečnosti a řízení životního prostředí (QHSE).

Proč si vybrat mobilní tým SGS pro provozovatele čerpacích stanic?

Náš mobilní tým vám nabízí:

  • Jedno kontaktní místo pro kontrolu, testování, certifikaci a audit
  • Návštěva jednoho týmu za účelem pokrytí různých oblastí maloobchodu s palivem, což má za následek menší narušení provozu a více času soustředit se na zákazníka.
  • Jedna databáze a nástroj pro vytváření přehledů všech dat a informací, což poskytuje lepší zaměření na vyhodnocení a sdílení dat
  • Jedna faktura za účelem snížení objemu administrativy
  • Výrazné úspory nákladů díky menšímu počtu zaměstnanců a zdrojů s cílem dosáhnout stejné nebo dokonce lepší úrovně služeb

Důvěryhodné mobilní řešení pro maloobchodní prodej paliv od předního světového poskytovatele služeb

Jako světová špička v oblasti testování, inspekce, verifikace a certifikace vám nabízíme bezkonkurenční odbornost a zkušenosti v oblasti sledování kvality paliv v každé části dodavatelského řetězce. Nabízíme vám řešení šitá na míru, mobilní zdroje a odborné znalosti prostřednictvím jediné nákladově efektivní návštěvy, která minimalizuje narušení provozu.

Chcete-li se dozvědět více o našem mobilním týmu pro maloobchodní provozy paliv, kontaktujte nás ještě dnes.

kontaktujte nás