Skip to Menu Skip to Search Kontaktujte nás Czech-Republic Webové stránky a jazyky Skip to Content

V globálním obchodování je zcela zásadní přesné měření množství.

Služby kalibrace nádrží společnosti SGS vám mohou pomoci měřit a ověřovat množství či objem a udržovat dobré smluvní vztahy s vašimi klienty.

Důležitost přesné kalibrace nádrží

Kalibrace je věda o stanovení přesného skutečného objemu systému nádrže odpovídajícího určité měřené hodnotě. To je zcela zásadní pro přesné měření množství. Bez přesných kalibračních tabulek mají i ty nejpřesnější měřicí systémy a nejpřesnější ruční měření jenom malou hodnotu. Se společností SGS jako partnerem pro kalibrace si můžete být jisti tím nejpřesnějším možným měřením a díky němu si udržíte důvěru klientů a zabráníte nákladným chybám.

Proč společnost SGS?

Jsme přední světová společnost na poli fyzikální kalibrace všech typů nádob, včetně statických skladovacích nádrží, silničních cisteren, demontovatelných nádrží a lodí včetně specializovaných přepravních nádob na plyn a LNG.

Uplatňujeme tradiční metody kalibrace nádrží, ale zaujímáme také přední místo na poli vývoje nových kalibračních technologií. Špičkové technologie, jako je laserové měření vzdálenosti, umožňují kalibraci tankerových lodí a nádrží na pevnině bez použití lešení, díky čemuž se minimalizují další náklady a narušení provozu. Rovněž vytváříme přehledy kapacity, certifikáty přesnosti a software pro zajištění spolehlivého stanovení objemu.

Společnost SGS rozvinula odborné znalosti na poli kalibrace svislých pevninských nádrží, pevných hranolových nádrží, membránových nádrží, vodorovných válcových nádrží a kulových nádrží.

Zjistěte, jak vám mohou služby kalibrace nádrží společnosti SGS pomoci dosáhnout nejpřesnějšího možného měření vašich nádrží.

kontaktujte nás