Skip to Menu Skip to Search Kontaktujte nás Czech-Republic Webové stránky a jazyky Skip to Content

Certifikace použitých strojů poskytovaná společností SGS - posuzuje tržní hodnotu, očekávanou životnost a trvanlivost vašeho zařízení a poskytuje příslušnou certifikaci kdekoliv na světě.

Když kupujete či prodáváte použité stroje, průmyslová zařízení a vozidla, potřebujete zajistit kvalitu a bezpečnost. Naše nezávislá certifikace výrobků pro použité stroje identifikuje reálnou tržní hodnotu, očekávanou životnost a zbývající trvanlivost zařízení. Můžeme také zajistit, aby bylo vaše zařízení ve shodě se směrnicemi a normami země, v níž působíte, i těch zemí, do nichž chcete vyvážet.

Když jsou inspekce povinné, jako v případě Indie, Brazílie a Vietnamu, musíme brát do úvahy nejen místní normy a zákonné požadavky, ale také požadavky dovozců a dovozních úřadů v zemích určení.

Proč využít certifikaci použitých strojů poskytovanou společností SGS?

S naší bezkonkurenční zkušeností, odborností a zdroji vám můžeme pro použité stroje nabídnout nezávislou certifikaci výrobků a inspekce, jež vám umožní:

  • kompletními inspekcemi před nabytím majetku získat jistotu, když půjčujete, kupujete, prodáváte, pronajímáte nebo pojišťujete průmyslové výrobky, stroje, objekty nebo zařízení,  
  • určit současnou a budoucí hodnotu, 
  • odhadnout současný stav a očekávanou životnost strojů, průmyslových objektů, vozidel a zařízení,
  • kontrolovat technickou dokumentaci podle vyžadovaných směrnic a norem a
  • získat příslušnou certifikaci výrobku pro zemi nové instalace.

Důvěryhodná certifikace použitých strojů od vedoucího světového dodavatele

Jako přední světová společnost v oblasti inspekce, ověřování, zkoušek a certifikace vám můžeme poskytnout jistotu, kterou potřebujete, když obchodujete s použitými stroji. S jedinečnou globální sítí a početnými akreditacemi vám můžeme poskytnout nezbytná osvědčení pro kterékoliv země, v nichž působíte.

Naše certifikace použitých strojů zahrnují:

  • inspekce strojů, průmyslových objektů, vozidel a zařízení,
  • certifikace výrobků a
  • vizuální kontroly a zkoušky se svědky.

Spojte se s námi ještě dnes, abyste zjistili, jak naše služby v oblasti certifikace výrobků pro použité stroje mohou posoudit tržní hodnotu, očekávanou životnost a trvanlivost vašeho zařízení a poskytnout příslušnou certifikaci kdekoliv na světě.

 

kontaktujte nás