Skip to Menu Skip to Search Kontaktujte nás Czech-Republic Webové stránky a jazyky Skip to Content

Certifikace nového strojního zařízení poskytovaná společností SGS - získejte souhlasy potřebné pro dovoz vašich výrobků kamkoliv na světě.

Jako výrobce či dovozce nového průmyslového strojního zařízení potřebujete rozmanitá schválení pro úspěšné umístění vašich výrobků na mezinárodním trhu. Naše služby certifikace nového strojního zařízení vám umožňují získat vyžadovaná schválení potřebná pro dovoz vašich výrobků kamkoliv na světě.

Proč využít certifikaci nového strojního zařízení poskytovanou společností SGS?

Můžeme vám pomoci:

  • mít prospěch z naší globální sítě tím, že získáte schválení pro vaše strojní zařízení kdekoliv na světě,  
  • vyvinout postup posuzování shody nejvodnější pro vaše zařízení a pro vaše cílové trhy,
  • s pomocí našich početných akreditací získat při jediné inspekci schválení pro více zemí a
  • vyhovět kdekoliv na světě zákonným požadavkům na periodické inspekce vyhovující mezinárodním normám a místním zákonným požadavkům.

Důvěryhodná certifikace nového strojního zařízení od vedoucího světového dodavatele

Můžete být ujištěni, že jako vedoucí světová společnost v oblasti kontroly, ověřování, testování a certifikaci jsme uznávaným celosvětovým měřítkem kvality a integrity. Se sítí více než 1000 kanceláří a laboratoří po celém světě a s přítomností prakticky na každém letišti a přístavu jsme v ideální pozici, abychom vám pomohli získat nové trhy. Naše bezkonkurenční zkušenosti, odbornost a zdroje z nás činí první volbu pro zákazníky hledající, jak dosáhnout certifikace nového strojního zařízení kdekoliv na světě.

Naše služby certifikace nového strojního zařízení zahrnují:

  • ověření plánu nového průmyslového zařízení,
  • typové schválení strojního zařízení,
  • inspekce a audity strojního zařízení a
  • zkoušky strojního zařízení a komponentů.

Spojte se s námi ještě dnes, abyste zjistili, jak vám naše naše služby certifikace nového strojního zařízení mohou pomoci získat vyžadovaná schválení potřebná pro dovoz vašich výrobků kamkoliv na světě.

kontaktujte nás