Skip to Menu Skip to Search Kontaktujte nás Czech-Republic Webové stránky a jazyky Skip to Content

Řešení inteligentního systému kontroly - minimalizuje rizika, snižuje náklady a zajišťuje dlouhodobou neporušenost vašeho potrubí

Potrubní vedení jsou bezpečnou a účinnou metodou pro dopravu cenných komodit, jako je ropa a plyn. Jsou však zranitelné s ohledem na faktory jako koroze a usazeniny, které mohou snížit rychlosti průtoku a způsobit nákladná selhání. V současnosti se pro zajištění neporušenosti potrubí používají čisticí systémy na odstranění usazenin a následně inteligentní inspekční systémy v potrubí (ILI) pro detekci vad. Tradiční inspekce ILI nelze provádět často, protože jsou nákladné a přerušují provoz. To znamená, že potrubí může být v dlouhém období mezi inspekcemi náchylné k selhání. Naše řešení inteligentního systému kontroly umožňuje pravidelné sledování vašeho potrubí z hlediska nárůstu vad při minimalizaci nákladů a snížení rizika pro váš provoz.

Výzvy údržby potrubí

Selhání potrubí může mít negativní dopad na produkci, životní prostředí a může ohrozit životy. Vysoké náklady selhání znamenají, že provozovatelé jsou více než kdy dříve závislí na inspekcích potrubí. Je však často obtížné využívat tradiční inspekční metody ILI, například když mají velké části potrubí složitou geometrii v obtížně dostupném prostředí. Vzhledem k tomu, že tradiční inspekce mohou narušit provoz, potrubí často nejsou kontrolována celé roky, což zvyšuje riziko selhání.

Technologie inteligentního systému kontroly

Proč si zvolit systém inteligentní kontroly od naší společnosti?

Naše řešení inteligentního systému kontroly odstraňují nevýhody tradičního kontroly potrubí spojením některých funkcí ILI a jednoduchostí systému čištění. Náš inteligentní systém kontroly zahrnuje řadu elektromagnetických bezkontaktních čidel umístěných v pružném polyuretanovém tělese. Vnitřní čidla hledají v potrubí za provozu korozi a trhliny a vytvářejí přesné profily tlaku, teploty a rychlosti v celé délce potrubí. Inteligentní systém kontroly se snadno dostane do potrubí se složitou geometrií a může zkontrolovat i potrubí, u kterých to v minulosti nebylo možné.

Přínosy pro váš provoz

Na základě toho, že je možné často a levně shromažďovat data, umožňují vám naše řešení systému inteligentní kontroly plánovat údržbu v průběhu standardního provozu a minimalizovat rizika úniků a selhání mezi průběhy tradičních inspekcí ILI. Inteligentní systém kontroly se snadno ovládá - funguje jako čistící systém a mohou jej použít místní technici bez zvláštní specializace. Lze jej použít u všech produkčních médií a potrubí se složitou geometrií. Nástroje na míru pro specifické aplikace mohou být vyrobeny ze standardních dílů a může tak dojít ke zkrácení dodacích lhůt a snížení nákladů.

Globální lídr v oblasti služeb neporušenosti potrubí

Jako přední světová společnost v oblasti inspekce, verifikace, testování a certifikace máme rozsáhlé zkušenosti v oblasti inspekcí potrubí a víme, jak vyhovět jedinečným potřebám vašeho provozu.

Kontaktujte nás ještě dnes a získejte více informací.

kontaktujte nás